AlışverişYaşam

CRATE AND BARREL’IN KANEPELERİ, KALİTE VE ÖZELLİKLERİYLE FARK YARATIYOR

Crate and Barrel’ın evinize ilham kaynağı olacak kanepe tasarımları, konforu ve şıklığı beraberinde getiriyor.

İstanbul,  Haziran 2016 – Crate and Barrel’ın tasarımlarıyla göz dolduran kanepeleri, aradığınız şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Şıklık ve rahatlığın yanında, kalite ve dayanıklılığı ile de fark yaratan Crate and Barrel kanepelerinin karkasları, 1982’den beri Kuzey Karolina’daki bir aile atölyesinde, elde ve özenle üretilerek çatlama veya beklenmedik kırılmaları önlemek amacıyla fırınlanıp kurutulmuş ahşaplardan üretiliyor.

Eski tasarımlardaki ustalığı yansıtan ve 1950’lerden kalma kıvrımlarıyla dikkat çeken Gia Kanepe, mavi ve gri renk seçenekleriyle salonunuza büyüleyici bir zerafet katıyor. Küçük evler ve odalar için mükemmel bir oturma çözümü sunan Margot Kanepe, Loveseat ve Koltuk Takımları, lacivert ve krem renk seçeneklerinin yanı sıra, kıvrımlı hatları ve özellikli döşeme dokumasıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

1960’ların en popüler mobilya stili, Petrie Koleksiyonu ile oturma odalarına geri dönüş yapıyor. Klasik ve kişiye özel duruşu yansıtan Petrie Kanepe; dik ve derin oturumu ve düğmeli minderiyle benzersiz bir konfor sağlıyor. Koyu gri şık döşemesinin yanı sıra leke tutmayan yeni bir sistemle dokunan kanepe tasarımını, kollarındaki süs dikişi detayları tamamlıyor.

Crate and Barrel; evdeki keyifli anlarınıza eşlik edecek kanepeleriyle tanışmanız için sizleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

#İşteBenimEvim hashtag’iyle, sosyal medyada Crate and Barrel ürünlerinizi paylaşmayı da unutmayın!