EtkinliklerKitap

ÇAĞRI DÖRTER KİTAPLARINI İMZALADI

Daha çok tasavvuf ve aydınlanma konuları üzerine kitapları bulunan yazar; Çağrı Dörter, Anka’nı Kanatları serisinin ikinci kitabı, Aşk ve Ejder’in, imza günü ve söyleşisi Book Shop Cafe’de yapıldı.

Tasavvuf, aydınlanma, bilgelik, dinlerin kökeni, irfan öğretileri, sufizm, doğu felsefeleri, müslümanlık, hıristiyanlık, musevilik, budizm, hinduizm, şamanizm, taoizm, zen, spiritüel-ruhsal yollar, kişisel gelişim ve felsefi öğretileri, disiplinler arası bir yaklaşımla birleştirerek ele alan ve hepsinin kaynağında yer alan özü açığa çıkarırken, kendi hakikatini arayan bireyin en derin köklerine temas etmesi için yürünecek yola dair de bir harita sunan “Anka’nın Kanatları” serisinin ikinci kitabı: “Aşk ve Ejder”in imza gününe çok sayıda kitapsever katıldı.

Tasavvuf ve aydınlanma üzerine soru cevap şeklinde keyifli bir sohbetinde gerçekleştiği etkinliğe katılanlar Dörter’e kitaplarını imzalattı.

Kısa bir süre önce Bodrum’a yerleştiklerini belirten, Çağrı Dörter; Bodrum’da konuya ilgi duyan çok sayıda okuyucusu olduğunu belirterek, Benzer etkinliklerin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyledi.

Yazarı Takip Etmek için

www.facebook.com/cdorter

www.instagram.com/colors.of.existence

www.twitter.com/cagri_dorter