Tatil-KonaklamaTurizm

MAVİ VE YEŞİLİN BİRLEŞTİĞİ LÜKS TATİL ANLAYIŞI

Tatil, eğlence ve huzur anlayışı standartlarını yeniden belirleyen Palmarina Bodrum, misafirlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayabilmek adına her detaya sahip olan otelleri ve spa&fitness merkeziyle dikkat çekiyor.

“Palmalife Marina Hotel”, “Palmarina Bodrum Boutique Hotel” ve “Palmarina Bodrum Spa&Fitness” ile sadece mega yat sahiplerine değil, yerli ve yabancı turistlere de en üst seviyede hizmet veriyor.

Türkiye’nin ilk “Mega Yat Limanı” PALMARINA Bodrum, marina hizmetinin yanı sıra bir araya getirdiği marka karması, lezzet seçenekleri ve eğlence alternatifleriyle  tatil keyfini yaşamak isteyenlerin ilk tercihi…

Egzotik Bir Dünya: PALMARINA Marina Hotel

PALMARINA Marina Hotel, tekneyle gelen marina misafirlerinin yanı sıra tatilinde lüks ve üst seviyede hizmet kalitesi arayanların tercihi oluyor. 15 süit odası bulunan otel, geniş terasından kendine ait bembeyaz kum plajına geçiş olanağıyla, Ege denizini adeta kişiye özel hale getiriyor.

Huzuru ve dinginliği lüksle birleştiren PALMARINA Marina Hotel, Bodrum’un dünyaca ünlü markaları ve yemek seçenekleriyle dolu canlı atmosferinin sadece birkaç adım ötesinde, egzotik bir dünya sunuyor.

Etkileyici Mimarisi ile Ege’nin İncisi: PALMARINA Bodrum Boutique Hotel

Palmarina Bodrum’un içinde, 18 odasıyla, Yalıkavak’ın etkileyici doğasına komşu olan PALMARINA Bodrum Boutique Hotel, Ege mimarisini yansıtan sımsıcak dış cephesiyle misafirlerini ilk görüşte etkisi altına alıyor. Kişiye özel hizmet anlayışıyla tatilin keyfini sonuna kadar çıkartmaya olanak tanıyan otel, damak zevkine düşkün olanlar için de gurme deneyimi yaşatan dünyaca ünlü restoranları ile Palmarina Bodrum dünyasına sadece birkaç adım uzaklıkta… Yeşil ve mavinin birbirine en çok yakıştığı Bodrum’da cennetten bir köşe izlenimini uyandıran otel, unutulmaz bir tatilin adresi oluyor.

Hem ruhunuz hem bedeniniz dinlensin: Palmarina Bodrum Spa&Fitness

Palmarina Bodrum’un en fazla tercih edilen duraklarından olan Palmarina Bodrum Spa&Fitness, konusunda uzman personel ve hocaları ile hizmet veriyor. Bitkisel özler, esansiyel yağlar ve zengin içeriklere sahip, uzman ESPA terapistleri tarafından uygulanan, cilt ve vücut bakımları, sağlıklı bir cilde kavuşmanın yanı sıra tüm bedeni yenileyip ruhsal dinginliği sağlayan masaj ve terapi alternatifleri sunuyor.

Kullanılan doğal içerikli ürünler ciltte maksimum sonuçlara ulaşılmasını sağlarken, dinginliği tamamlayacak şekilde dekore edilen 4 masaj odası, fitness center’daki son teknoloji ile donatılan aletleri kullanırken ya da özel derslere eşlik eden kişisel spor hocaları ve grup aktiviteleriyle vücutunuz şımartılıyor. Dekorasyonu ve büyüleyici ambiyansında muhteşem bir Spa deneyimi sunan ESPA Spa, modern ve nefes kesici mimarisinde zamanı durduran eşsiz bir deneyim yaşatıyor.