AlışverişYaşam

KAHVE DÜNYASI’NDAN İKİ YENİ LEZZET:ÇITIR CEVİZ VE ROCHETTA

Kahve Dünyası, çok sevilen çikolata çeşitlerine Çıtır Ceviz ve Rochetta ile yenilerini ekliyor. Özel dış kaplamasıyla karamelize edilen cevizleri enfes çikolatayla buluşturan Çıtır Ceviz, en lezzetli atıştırmalıklar arasında üst sıralarda yerini alıyor. Ege ve Akdeniz’in taze bademlerini ince ince kıyılıp kavrulduktan sonra çikolatayla bir araya getiren Rochetta ise badem ve çikolata sevenlerin yeni favorisi oluyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, çikolata tutkunlarını yüzde 100 gerçek çikolatayı ceviz ve badem ile buluşturan yepyeni iki lezzetle tanıştırıyor: Çıtır Ceviz ve Rochetta… Sütlü ve bitter çikolatalı çeşitleri bulunan Çıtır Ceviz ve Rochetta, kuruyemiş ve çikolatalı atıştırmalıkları sevenlerin yeni favorisi oluyor.

Çıtır Ceviz, en kaliteli cevizlerin Kahve Dünyası’nın özel reçetesiyle karamelize edilip fırınlanmasının ardından enfes çikolatayla buluşmasıyla hazırlanıyor. Hem cevizi hem de çikolatasıyla fark yaratan Çıtır Ceviz, hiçbir katkı maddesi içermiyor. Çıtır ceviz özel dış kaplaması ve lezzetiyle çikolata sevenlerin beğenisini topluyor.

Rochetta ise badem ve şeker ilavesiz çikolatayı aynı lezzette buluşturuyor. Ege ve Akdeniz’in taptaze bademleri, önce ince ince kıyılıp özenle kavruluyor. Sonrasında ise şeker ilavesiz çikolatayla kaplanıp tadına doyulmaz Rochetta’ya dönüşüyor. Rochetta da tıpkı Çıtır Ceviz gibi hiçbir katkı maddesi içermiyor.

Çıtır Ceviz ve Rochetta, tüm Kahve Kahve Dünyası ve Kahve Dünyası Algötür mağazalarında çikolata sevenleri bekliyor.

Kahve Dünyası Hakkında

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 300’ü aşkın mağaza olmak üzere 1.000’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 13 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.