EtkinliklerSpor

COLUMBIA EKİBİYLE YELKENLER FORA!

Outdoor severlerin vazgeçilmez markası Columbia, markanın kendi ekibinden oluşan Yelken takımı ile 12-13 Mart tarihinde gerçekleşecek Çanakkale Zaferi kupasında sezonu açıyor.

Spor ve sporcunun her daim destekçisi olan Columbia, markanın kendi ekibinden oluşan Yelken Takımı ile 2016 sezonu yarışlarına başlıyor. IRC3 klasmanında yarışan Columbia Yelken Takımı sezona 12-13 Mart tarihinde gerçekleşecek Çanakkale Zaferi Kupası ile giriş yapacak.

2014 yılında kurulmasının ardından kısa sürede antrenmanlarını tamamlayan Columbia Yelken Takımı, 2015 yarış takvimine yetişerek yarışlara katılmış ve 2015 Heybeliada 1773 kupasında 3. lük ödülünü kazanmıştı. Kurulmasının ardından kısa sürede önemli başarılara imza atan ekip, aynı zamanda takım ruhu ve dayanışmasının en güzel örneklerini sergileyerek yarışlara renk katıyor.

Columbia Yelken Takımı Mart-Mayıs yarış takvimi aşağıda sunulmuştur;

12-14 Mart– Çanakkale Zaferi Kupası

2 Nisan– Fahir Çelikbaş Kupası

30 Nisan-1 Mayıs– Tayk Viaport Kupası

7-8 Mayıs– BAU Cup

15 Mayıs– BMW Boğaz Kupası

21 Mayıs– DHO Kupası

27-29 Mayıs– Bosphorus Cup

COLUMBIA

Columbia Sportswea rdış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firmasıdır. Portland, Oregon’da 1938 yılında kurulan Columbia ürünleri 100’den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış elementlerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır, ve açık hava etkinlikleri keyifli hale getirir.