Güncel

BODRUM GÜZELİNİ SEÇİYOR

İsis Otel organizasyonu ve 24 ülkenin katılımı ile gerçekleşecek olan Miss 7 Continents heyecanı başlıyor.

6-16 Mayıs 2016 tarihlerinde Bodrum Kalesi’nde gerçekleşecek olan organizasyonun sponsorluğunu ikinci kez Isis Otel üstleniyor. Dünyanın 24 farklı ülkesinden 18-27 yaş arası bayanların katılımı ile gerçekleşecek olan güzellik yarışmasına Türkiye’den katılımlar İsis Otel ın resmi web sitesi http://www.isis.com.tr/ üzerinden yapılabilecek.

Organizasyon dahilinde yine uluslararası katılım ile Little Miss and Mister çocuk güzellik yarışması gerçekleşecek. 7-16 yaş arası kız ve erkek çocuklarının katılımı ile gerçekleşecek bu yarışmaya başvurular yine İsis Otel web sitesi üzerinden yapılabiliyor.
Ulusal ve uluslararası basının da takibinde olacak yarışma ile ilgili duyurular ve gelişmeler, İsis Otel ın web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilecek.

İsis Otel Satış ve Pazarlama Müdürü Gonca Alemdar “Turizm sezonunun başında 24 ülkenin güzeli ve onlarla birlikte gelecek olan yaklaşık 100 kişilik organizasyon ve medya gurubu ülkemizin ve kentimizin olumlu imajını tam sezonun başında dünyaya yayacak. Bu nedenle bu yarışma bizim için büyük önem taşıyor, birçok iptallerin yapıldığı bir dönemde bu yarışmanın düzenlenecek olması bile turizm adına verilen olumlu bir mesaj” dedi.