BODRUM KURBAN BAYRAMI’NDA EĞLENCEYE DOYACAK

Kurban Bayramı tatilini Bodrum’da geçirecekler, gündüz deniz kum ve güneşin tadını çıkarırken, akşam saatlerinden itibaren konser ve etkinliklerle stres atıp eğlenecek.

Bodrum’da Kurban Bayramı tatilini geçirmek isteyenler gündüz deniz kum ve güneşin tadını çıkarırken, akşam saatlerinden itibaren konser ve etkinliklerle stres atıp eğlenecek.

Gözde turizm kenti Bodrum’da Kurban Bayramı tatili için birçok işletme özel program hazırladı. Tatilciler konser, animasyon ve dans gösterileri gibi etkinliklerle tatillerine renk katacak.

GECE-GÜNDÜZ FARKLI İSİMLER TATİLCİLERİ EĞLENDİRECEK.

Mandalin Bar’da bayramın birinci ve ikinci günü İskender Paydaş ve Orkestrası, üçüncü günü şarkıcı Tan Taşçı, dördüncü günü şarkıcı Mehmet Erdem sahneye çıkacak.

Bodrum Antik Tiyatro’da Selami Şahin, Bayram Özel Konseri ile tekrar Bodrum’lu sevenleri ile buluşacak.

Bayram süresince her gün farklı programlarla tatilcileri ağırlayacak olan işletmelerden Pasha Clup’ta birinci gün Serdar Ortaç, ikinci gün DJ Berna Öztürk, üçüncü gün ise Gülşen sevenleriyle buluşacak. Halikarnas Disko’da bayram programı boyunca özel dans şovlarının yanı sıra ilk gün şarkıcı Tuğba Özerk, üçüncü gün ise şarkıcı Cem Belevi konser verecek.

Yüzer disko Club Catamaran’da tatilciler ilk gün ünlü oryantal Asena, ikinci gün Seyyal Taner ve Semiha Yankı, üçüncü gün ise Tuğba Yurt ile coşacak. Sahne İstanbul Türkbükü Bodrum’da birinci gün Hakan Altun, ikinci gün Serdar Ortaç ve son gün Fatih Ürek hayranlarının karşısına çıkacak.

Bayram süresince her gün farklı programlarla tatilcileri ağırlayacak olan işletmelerden olan Marina Yacht Club Bodrum’da Pazartesi akşamı Fatih Erkoç Zafer Çebi orkestrasıyla, tatilcileri 70 ve 80’li yılların klasikleriyle, jazz ve nostaljik parçalarla dolu bir yolculuğa çıkaracak.

Salı gecesi The Shot Band , yüksek enerjileri ve sahne şovları ile birlikte klasikleşmiş Türkçe ve yabancı parçaları, son dönem hitleri kendi tarzlarına göre harmanlayarak tatilcilere sunacak. Çarşamba akşamı Yol Project ile,  eski ve günümüz yabancı parçalar, popüler Türkçe özellikle rock parçalar ve kendi bestelerinden oluşan repertuarları ile sahneye çıkacak. Perşembe akşamı ise Besteci, Aranjör ve Orkestra Şefi Garo Mafyan ve çok değerli müzisyenlerden oluşan Garo mafyan& Turbulence ekibi muhteşem şarkılar ve sahne şovları ile tatilcileri coşturacak.

BEACH CLUPLAR DA EĞLENCEYE DOYACAK

Bayramda sadece gece değil gündüzde plajlar da eğlenceye doyacak. Hande Yener’in işletmeciliğini yaptığı Sebastian Beach Club da bayramın birinci günü Hande Yener ve oğlu DJ Çağın Kulaçoğlu, ikinci gün tekrar Hande Yener ve DJ Halil Vergin, üçüncü gün Club Table’nin Yaza Veda Partisi kapsamında Çağla Gürsoy ve Mert Davran sahne alacak. Bayramın son gün ise Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki tatilcileri coşturacak.

La Plaj Beach Club da bayramın birinci günü Elif Görgülü ve DJ Ozan Çolakoğlu, ikinci günü DJ Kerimcan Durmaz, üçüncü günü ise Gülşen ve eşi DJ Ozan Çolakoğlu sahne alacak. Bayramın son günü ise Kerimcan tatilcileri coşturacak.

ÇOCUKLAR DA EĞLENCEYE DOYACAK

Bodrumluların ve tatilcilerin uğrak noktası Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Kurban Bayramı için çocuklara birbirinden renkli aktiviteler sunacak. Dekor olarak kurulan Oasis oyun kalesinde, Peluş Defter Kaplama, Kalem Kutusu Yapımı, Deniz Kabuğundan Kolye Yapımı, Cup Cake Atölyesi, Sihir Atölyesi, Doğaçlama Tiyatro, Guitar Hero, Simli Dövme, Yüz Boyama, Kap Yakala gibi etkinliklerle çocuklar hem eğlenip hem de sürpriz hediyeler kazanarak okula dönüş öncesi, bayramı doyasıya yaşayacak. Etkinliklere birbirinden güzel kostümleri ile ‘’Neşeli Bando’’ eşlik edecek ve Oasis sokakları tam bir bayram havasına bürünecek.

Kurban Bayramı Tatilinin başladığı 10 Eylül’de ise Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’nde İdil Biret’in konuk sanatçı olacağı şef Naci Özgüç yönetiminde Bodrum Oda Orkestrası halka açık ücretsiz olarak konser verecek. Gümüşlük Akademsi’nde ise 10 Eylül’de Hüsnü Arkan, 17 Eylülde Jehan Babür izleyicileri şarkıları ile eğlendirecek.