MekanlarRestoran

ZUMA, 2016 YAZINDA PALMARINA BODRUM’DA

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, yaz sezonunda misafirlerini Bodrum’da ağırlayacak. Haziran ortasında kapılarını açacak olan Zuma, yaz aylarında Palmarina Bodrum’un havuz başında benzersiz bir yemek deneyimi sunacak. 

Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına hakim konumunda en sevilen yemeklerini ve kokteyllerini servis edecek olan Zuma, kaliteli ve eşsiz servisi ile misafirlerine sonsuzluk havuzunun keyfini de doyasıya yaşatacak.

Öğle ve akşam yemeklerinde misafirlerini ağırlayacak olan Zuma imza yemeklerinden ‘miso marineli morina balığı’, ‘akya balığı sashimi’ ve ‘ıstakoz tempura” gibi lezzetleri menüsünde sunacak. Menüde Japon robata grill’inden lezzetli ızgaraların yanı sıra Zuma’nın benzersiz sushi ve sashimi çeşitleri de yer alacak.

Kokteyl listesinde yer alan ‘South East Asian Cooler’ ve ‘Zuma Mai Tai’ gibi Zuma klasikleri ise misafirleri havuz başında ferahlatacak. Küçük üreticilerin yanı sıra ünlü bağların şaraplarını içeren zengin bir kav da Zuma Palmarina misafirlerinin beğenisine sunulacak.

 

 Zuma, hafta sonları konuk DJ’lerin performansları ile öğleden sonra güneş batana kadar sürecek heyecanlı partilere de ev sahipliği yapacak.