BODRUM’DA EĞLENCEYİ ANJELIQUE FARKIYLA YAŞAYIN

 

İstanbul gece hayatı sahnesinin en önemli mekânlarından Anjelique, tüm eğlencesiyle Bodrum’a taşınıyor. 15 yıldır İstanbul eğlence hayatının ritmini tutan Anjelique, bu yaz sezonunda Bodrum’da da misafirlerini ağırlıyor.

İstanbul’da benzersiz boğaz manzarasını ve kaliteli müzikleri bir araya getirerek rafine bir eğlence anlayışı sunan Anjelique, kendine has eğlencesini bu yaz Bodrum’da misafirlerine sunuyor. Bodrum Palmarina içinde konumlanan mekân geniş locaları, ferah dekorasyonu ve etkileyici ambiyansıyla kendine hayran bırakıyor.

800 kişilik kapasiteye sahip Anjelique Bodrum, geniş alanıyla yaz partilerinin yeni adresi oluyor. Kapılarını 22.00’da açan mekân, misafirlerine 04.00’a kadar akıllara kazınacak bir deneyim sunuyor. Anjelique Bodrum’da müzikler ise Resident DJ Ejoop’a emanet. Aynı zamanda misafirler her perşembe akşamı yer alan DJ Murat Tokuz performansıyla tarifsiz bir eğlence yaşıyor.

Bugüne kadar İstanbul’da Shapeshifter’dan Betoko’ya, Timo Maas’tan Boy George’a birçok dünyaca ünlü ismi ağırlayan Anjelique, Bodrum’da da unutulmayacak partilere ev sahipliği yapıyor. Mekân, yaz boyunca hem ünlü DJ performanslarına hem de sürpriz partilere kapılarını açıyor.

Boğazın benzersiz siluetine nazır etkileyici atmosferi ile eğlencenin en iyi adreslerinden Anjelique, bu yaz yeni adresinde; Bodrum’da eğlencenin nabzını tutuyor.