EğlenceMekanlar

KULE ‘DE 10. YIL COŞKUSU

Bodrum’da eğlencenin adı Kule bar 10. yıl konserleri ile eğlenceye tam gaz devam etti, 10. yıl kutlamasında renkli görüntüler ortaya çıktı.

Bodrum turizminde önemli bir yer tutan eğlence sektörünün, kendine özgü tarzı, kaliteli servisi, samimi ortamı ve en önemlisi yaz kış açık mekanı olanı Kule Bar onuncu yaş gününü ilk konseri ile kutladı.
Bodrum’a tatile gelen yediden yetmişe eğlence tutkunlarının mekanı olan işletmeci Atilla Serttaş’a ait Kule Bar’da 10. Yıl konserleri 3 gün boyunca sürecek. Kurtalan Ekspers’in sahne aldığı gecede Serttaş, konukları ile birlikte şarkı söyledi dans etti eğlendi. 10.yıl konserlerinin 1 Nisan Cuma akşamı Fuat Gökçe &What Da Funk ve İhtiyaç Molası konserleri ile devam edeceğini belirten Serttaş; “Bodrum’da turizmi canlı tutmak adına kış aylarında eğlence mekanlarımızın ikisini de kapatmadık, onlarca konser düzenleyip kış aylarında yaşamak için Bodrum’u tercih edenleri müzik dolu gecelerle ağırladık, 10. yılımızda yaz aylarında da sürpriz sanatçılarla eğlence tutkunlarını buluşturacağız” dedi. Serttaş 10. Yıl pastasını personeli ve geceye katılan konuklarla birlikte kesti