DOMİNO’S TARZI “DÜRÜMOS” İŞTAH KABARTIYOR

Akışkan peyniri ve bol malzemesiyle çıtır çıtır lezzet: Dürümos

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s Pizza’nın kendine has imzasıyla sunduğu Dürümos, akışkan peyniri, bol malzemesi ve gerçek fırından çıkan çıtır çıtır lezzetiyle iştah kabartıyor. Enfes pizzalarından sonra şimdi de yepyeni bir dürümle lezzet tutkunlarını baştan çıkaran Domino’s, üç farklı Dürümos ile damakları şenlendiriyor. 

Türk mutfağının vazgeçilmezi dürüm, şimdi Domino’s Pizza’nın kendine özgü dokunuşu ile benzersiz bir lezzete dönüşüyor. Türkiye’nin en sevilen pizza markası Domino’s Pizza’nın yepyeni lezzeti “Dürümos” fırından çıkan, sıcacık, akışkan peynirli ve dışı çıtır çıtır haliyle, farklılığını hissettiriyor. Usta oyuncu Enis Arıkan’ın muzip reklamlarla tanıtımını üstlendiği Dürümos, en kaliteli malzemelerin kullanıldığı birbirinden leziz 3 farklı çeşidiyle lezzet tutkunlarının iştahını kabartıyor. 

Tavuklu Dürümos, enfes tavuk parçalarını damakta eriyen mozzarella ve cheddar peynirleri, kırmızı köz biber, mantar ve yöresel lezzetler baharatıyla buluşturuyor. 

Üç Peynirli Dürümos ise mozarella ve cheddar peynirine bir de beyaz peyniri ekleyerek mükemmel bir uyu yakalıyor. Bu üç enfes peynire, kırmızı köz biber ve siyah zeytin de eşlik ediyor.

Bol Malzemeli Dürümos,ise akışkan mozzarella peyniriyle, kırmızı köz biber, mantar, mısır, siyah zeytin, sucuk, jambon ve sosisi bir araya getiren eşsiz bir lezzet sunuyor.