ZUBİZU İLE ULUSLARARASI D-MARİN KLASİK MÜZİK FESTİVALİ’NDE SANATA EKSTRA BAĞIŞ

Türkiye’nin en seçkin markalarını tek çatı altında toplayan ZUBİZU, eğlence, kültür-sanat ve spor alanlarında da farklı içerik ve etkinliklerle üyeleriyle buluşmaya devam ediyor. 20-27 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali’ne ZUBİZU uygulaması üzerinden temin edilen kampanya koduyla bilet alan ZUBİZU kullanıcıları adına ekstra bağış yapılıyor.

Doğuş Grubu’nun kurucu destekçisi olduğu ve şimdiye dek 3.800’ü aşkın müzisyene ev sahipliği yapan Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali’nin tüm bilet gelirleri çeşitli vakıflara ve sosyal sorumluluk projelerine bağışlanıyor. Sanata ilgi duyan kullanıcılarına en doğru şekilde ulaşmayı amaçlayan ZUBİZU ile festivale bilet alan kullanıcılar adına ekstra bağış yapılıyor.

20 – 27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen festival, sabah başlayan ve gün batımıyla devam eden konserlerin yanı sıra, klasik müzik eşliğinde düzenlenecek çocuk atölyeleri, yemek atölyeleri, açık hava film gösterimleri, büyüklere masal dinletileri ve çağdaş sanat sergisinin yer aldığı farklı disiplinleri bir araya getiriyor.

1 milyonu aşkın üyesiyle ZUBİZU, günlük hayatın artan temposunda kaçırdığı pek çok şeyi bir arada bulmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

  1. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali’nin 8 güne uzayan programından seçmeler:

 

20 Ağustos İdil Biret

21 Ağustos Londra Oda Orkestrası&Daniel Kharitonov& Lucienne Renaudin-Vary

22 Ağustos Fazıl Say&Genç Yıldızlar

23 Ağustos Monica Molina

24 Ağustos Fazıl Say&Nazım Oratoryosu

25 Ağustos Zürih Tonhalle Orkestrası&Gautier Capuçon

26 Ağustos Zürih Tonhalle Orkestrası&Patricia Kopatchinskaja

27 Ağustos Lura