ANJELIQUE BODRUM’DA ANTONIS REMOS RÜZGARI ESECEK

İstanbul gece hayatının en önemli mekânlarından Anjelique, Palmarina Bodrum’da da özel performanslara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Yunanistan’ın en popüler şarkıcısı Antonis Remos’u 2-3 Eylül tarihlerinde ağırlayacak Anjelique Bodrum, yaza damgasını vuracak.

Bu yaz sezonunda misafirleriyle Bodrum’da buluşan Anjelique, birbirinden eğlenceli gecelere bir yenisini daha ekliyor. Türkiye’de de çok sevilen ve sadık takipçileri olan, Yunanistan’ın en popüler şarkıcısı Antonis Remos, Anjelique Bodrum’da müzikseverlere unutamayacakları iki gece yaşatacak. 2-3 Eylül tarihlerinde sahne alacak olan Antonis Remos, sevilen parçalarını Türk hayranları için söyleyecek.

1970 yılında Almanya’da doğan Yunan şarkıcı ilk albümünü 1996 yılında çıkardı. Bugüne kadar dokuz albüme imza atan Remos’un albümleri satış rekorları kırarak defalarca platinum statüsüne layık görüldü. Yorumculuğunun yanı sıra söz yazarı ve besteci yönü de olan Antonis Remos, ilk çıktığı günden bu yana birbirinden güzel şarkılarıyla kitleleri kendisine hayran bırakmasıyla biliniyor.

Unutulmaz iki geceye ev sahipliği yapacak olan Anjelique Palmarina Bodrum, özel tasarımlı gazebo locaları, şık dekorasyonu ve etkileyici ambiyansıyla, performansları heyecanla beklenen Antonis Remos’u hayranları ile buluşturacak. Büyüleyici konumuyla Bodrum’un eğlence nabzını tutan Anjelique’te gerçekleştirilecek olan bu özel konserleri kaçırmayın..

ANJELIQUE

Palmarina Bodrum

Merkez Mah, Çökertme Cad, Yalıkavak /Bodrum/Muğla

Rezervasyon için;  0549 669 9090