BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE SOSYAL SİRK SERGİSİ

Bodrum Müzik Festivali bu yıl 12 – 16 Ağustos tarihleri arasında Gaia Gallery İstanbul küratörlüğüyle “Sosyal Sirk / Social Circus” sergisine ev sahipliği yapacak. Sergi, festival boyunca The Marmara Bodrum’un dört odasında ve bazı ortak kullanım alanlarına yayılacak.

Sanatın sadece ve sadece sunumuna değil, yeni medyalarla üretilen bedenine de odaklanan “Sosyal Sirk / Social Circus” sergisinde Berkay Tuncay, Nur Gürel, Kıvanç Martaloz, Gizem Karakaş, Arda Yalkın, Ufuk Barış Mutlu ve Deniz Derbent gibi sanatçıların video enstalasyon, fotoğraf, kinetik heykel ve yeni medya türündeki işleri yer alacak. Sergi festival boyunca her gün 14.00 – 21.00 saatleri arasında The Marmara Bodrum’un 1401-1402-1403-1404 no’lu odalarında görülebilecek. 

Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali’nin 12 yıllık mirasını devralan Bodrum Müzik Festivali, Doğuş Grubu, Audi ve D-Marin ana sponsorluğuyla 12-16 Ağustos 2017 tarihleri arasında konserlere, klasik müzik etrafında şekillenen sinema, çağdaş sanat, edebiyat, çocuk atölyeleri, gastronomi gibi farklı disiplinlerden deneyimlere ve klasik müzikle iç içe geçen rehberli turlara, Bodrum’un simgesel mekanlarında ev sahipliği yapacak.

Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com üzerinden alınabilen festival biletlerinin tüm gelirleri Tohum Otizm Vakfı’na ve Bodrum Sağlık Vakfı’na bağışlanıyor.

Festivali Yakından Takip Etmek İçin:

www.bodrummuzikfestivali.com

#bodrummuzikfestivali

#bodrummusicfestival