ARA COLLECTION’DAN ÖZEL DAVET

Mücevher Markası Ara Colection Yalıkavak Palmarina Store’da düzenlediği özel bir davetle 2017 Yaz Koleksiyonunu tanıttı. Davet, cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Davette; Lüks marka danışmanı Özlem Güsar’ın 2017 Mücevher Yaz Trendleri sunumu, ilgiyle izlendi. Ara Collection 2017 Yaz Koleksiyonu’nun tanıtıldığı organizasyonda, özellikle, mücevherlerin imalat aşamasının tüm  detaylarının anlatıldığı ve davetlilerin, kendilerinin de deneyimleme fırsatı bulduğu bölüm yoğun ilgi gördü.

Ayşegül Dinçkök, Mina Başaran, Meral Yazıcı, Gülay Kamaz, Zafer Kozanoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Özlem Gürses gibi isimlerin katıldığı davette, konuklarıyla tek tek ilgilenen Marka Sahibi Ali Rıza Akdolu; “Bodrum’un yanı sıra, Santa Barbara ve Aspen’de mağazalarımız ve 100’ün üzerinde satış noktamız bulunuyor. Ara Collection Bodrum’dan başlayan yolculuğunu dünyaya taşıdı. Dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz. Tasarımlarımızın hepsi 24 ayar altın ve değerli taşlardan oluşuyor, hepsi tek tek el işçiliğiyle şekillendiriliyor” dedi.

Lüks marka danışmanı ve OGGUSTO kurucusu Özlem Güsar’ın 2017 Mücevher Yaz Trendleri sunumu da davetliler tarafından ilgiyle izlendi. Altın’ın Sarı rengin, görkemli bir dönüş yaptığını belirten Güsar; opal , mavi renkli taşlar ve incilerin yükselen trendinden bahsetti.