AlışverişYaşam

YAZIN EN GÜZEL ANLARINI SAMSONITE İLE ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN!

Samsonite’ın yeni yaza özel kampanyasında sizleri benzersiz bir sürpriz bekliyor. Valizinizin içerisinden çıkan kuponla kendi fotoğraf albümünüzü yaratarak, tatil anılarınızı hiçnir zaman kaybetmeyeceksiniz!

Samsonite yazın gelmesiyle, rengarenk ürünlerinin yanında yaza özel kampanyasını duyuruyor. Hollandalı fotoğraf albümü firması Albelli ile işbirliği yapan Samsonite, tatil severlere Albelli.com’dan ücretsiz olarak fotoğraf albümü yaratma imkanı sunuyor.

24 sayfalık, sert kapaklı fotoğraf albümü, sizin seçtiğiniz fotoğraflarla oluşturulup evinize ücretsiz teslim ediliyor! Üstelik eklediğiniz fotoğrafları dijital ortamda dilediğiniz gibi süsleme imkanı da sunuyor. Kampanya, promosyon stickerının yer aldığı S’Cure serisi ürünlerde geçerli.

Samsonite ürünlerinin birbirinden güzel renkleri, vazgeçilmez konforu ve 100 yılı aşkın kalitesiyle hem yazın tadını çıkaracak, hem de tatilde çektiğiniz fotoğrafları sevdikleriniz ile doya doya  paylaşabileceksiniz. Samsonite bu eğlenceli kampanyasıyla yazın tadını  çıkarmak Isteyen herkese tatilde sevdikleriyle geçirdiği keyifli anları ölümsüzleştirme imkanı sunuyor.