MekanlarRestoran

NUSR-ET STEAKHOUSE, BODRUM PALMARİNA ŞUBESİ İLE YENİ SEZONA HAZIR

Açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Nusr-Et Steakhouse, yazın en güzel lokasyonlarından Bodrum Palmarina’da da et severleri lezzetli yemekleri ile ağırlamaya devam ediyor.

Sunduğu benzersiz etleri ile et severlerin bir numaralı tercihi olan Nusr-Et Steakhouse’un Bodrum Palmarina şubesi, Mayıs ayı itibari ile yaz sezonu için kapılarını lezzet severlere açtı. Yazın en gözde destinasyonlarından Bodrum’da yer alan Nusr-Et Palmarina, konuklarına sadece benzersiz lezzetleriyle unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatmakla kalmıyor, açık havada deniz manzarası eşliğinde keyifli saatler vadediyor.

Benzersiz lezzetteki etlerini özenli ve titiz servisi ile sunan Nusr-Et Steakhouse, Palmarina şubesinde de müdavimlerini ağırlamaya devam ediyor. Nusret Gökçe’nin de sık sık ziyaret ettiği ve misafirleri ile bire bir ilgilendiği Nusr-Et Palmarina’da Lokum, Spagetti, Şaşlık, Antrikot, Asado ve Kafes gibi Nusret Gökçe’nin özel spesiyalleri her zaman en popüler ürünler arasında yer almaya devam ediyor. Nusr-et’in özel lezzetler sunan barında yaz aylarında kokteyller de büyük ilgi görüyor.

Nusr-et Steakhouse yaz aylarına özel olarak hazırladığı içeceklerle de dikkat çekiyor. Sezonun taptaze meyvelerinden hazırlanmış beyaz ve kırmızı Sangria’lar yaz aylarında serinlik veriyor. Martini bardağında ya da buzlu olarak servis edilen infüze edilmiş ev yapımı votka ile hazırlanan Dirty Martini rafine bir tercih yapmak isteyenlere hitap ediyor.

Ahşabın ağırlıkta kullanıldığı klasik dekorasyon çizgisini Palmarina şubesinde de devam ettiren Nusr-Et’in dış alana eklenen yeni oturma alanı ile de misafirler denize daha yakın bir konumda yemek ve içkilerinin keyfini çıkarma imkanı yakalayacaklar.

Açık ve kapalı alanları ile birlikte Palmarina’da 400 kişi kapasitesine sahip restoranda servis öğle yemeğiyle başlıyor ve saat 00.00’a kadar devam ediyor.

Yaz sezonu boyunca Bodrum’da hizmet verecek olan Nusr-Et Steakhouse, yaz aylarını Ege’de geçiren müdavimlerini de lezzetlerinden mahrum bırakmıyor.