YARATICILIK VE YENİLİKÇİLİK KİTCHENETTE’İN TAZE KIŞ LEZZETLERİ İLE BULUŞUYOR

Kitchenette kış menüsü, yaratıcı, Yenilikçi ve özgün lezzetler ile yenilendi

Daima taze ve mevsimine göre yemekler sunan Kitchenette’in menüsü, Türkiye’nin en yaratıcı şeferinden Hazer Amani’nin hazırladığı inovatif, yaratıcı, cesur ve taze lezzetler ile yenilendi.  Kitchenette’in özgün bistro tarzını rahat yemek keyfi ile birleştiren menü oldukça iddialı.

“Ev stili” yemeği “üstün kalite” ile birleştiren Kitchenette, bistro tarzı ile keyifli bir atmosferde özgün lezzetleri misafirleri ile buluşturuyor. Düzenli olarak menüsünü yenileyen Kitchenette önümüzdeki dönemlerde de sürpriz lezzetlerle konuklarını şaşırtmaya devam edecek.

“Birlikte Daha Lezzetli” sloganı ile menüsü de kış ayları için yenileyen Kitchenette’in mevsimsel lezzetler ile hazırladığı kış menüsü, Aralık başında önce Kanyon’da daha sonra da tüm şubelerinde deneyimlenebilecek.
Yenilenen kış menüsünden cesur lezzetler

Kitchenette’in yenilenen menüsünde özel kahvaltı ve paylaşımlık başlangıç sunumlarından, yeniden yorumlanan et, tavuk ve balık yemeklerine kadar pek çok farklı alternatif bulunuyor. “Birlikte daha güzel” menüsü ile Kitchenette, sağlıklı taze salata, mantı ve kavanozda sunulan enfes tatlı çeşitlerini lezzet düşkünlerinin beğenisine sunuyor.

Kitchenette kahvaltı menüsünde erken kahvaltı severler için “Early Bird“ kahvaltısını da menüsüne ekledi. Kitchenette’de ilk defa sunulacak ve mantı severlerin vazgeçemeyeceği “Mantı Aşkına” menüsünde ise Kitchenette’e özgü mantının yanı sıra “Kızarmış Özbek Mantı” ve “Tam Buğdaylı Vejeteryan Mantı” gibi farklı mantı çeşitleri de ilk defa sunuluyor.

Kitchemette tatlı tutkunları için ise çok şık sunumlar hazırladı; kavanozda sunulacak meyveli ve çikolatalı tatlılar gerek lezzetleri gerek sunumları ile iştah kabartıyor. Kitchenette’in lezzetli kahve çeşitlerinin keyfine eşlik edecek mevsime özgü taze meyve tartları, cheescake’ler ‘, en iddialı pastalarından Red Velvet cake  ve Yeşil Çaylı ve Yoğurtlu Pasta’da  yeniden yorumlandı.