Güncel

‘MARKA 2016’ DA MARKA İSİMLER KONUŞTU

Bu yıl 17.si düzenlenen, Türkiye’nin en büyük bilgi, fikir ve motivasyon platformu Marka 2016 Konferansı, alanında birçok başarılı ismi buluşturdu. Hilton Bomonti İstanbul’da gerçekleşen konferansa; Çağdaş Fütürist Alexandre Cadain,  Zülfü Livaneli, Bülent Eczacıbaşı, Ümit Boyner, Gülse Birsel, Prof. Dr. Kemal Sayar sunumlarıyla damgasını vurdu. 

Yürekli tarafından bu yıl 17.si düzenlenen ve  15 yıldır Yapı Kredi World’ün ana sponsorluğunu üstlendiği, iş dünyasının en önemli etkinliği Marka 2016 Konferansı, Hilton Bomonti İstanbul’da düzenlendi.  Bu yıl 54 konuşmacının yer aldığı konferansta en dikkat çekici sunumlardan birini geleceğin yaşam senaryolarını yazan, teknoloji donanımlı, çağdaş fütürist Alexandre Cadain gerçekleştirdi. Cadain sunumunda: Bugün tüm insanların dünyayı değiştirebilecek güce sahip olduğunu, sorunları ve çözümleri bildiğimizi, insanların vizyonlarını ve yeteneklerini paylaşmasının önemli olduğunu, söyledi.

Zülfü Livaneli,  ‘ 50. Yıl Bir Kuşaktan Bir Kuşağa’ adlı sunumunda: Hayatında başarılı olmak için yola çıkmadığını, bununla birlikte adanmışlığın ödül olarak başarıyı da getirdiğini söyledi.

Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Grup Direktörü Oya Ünlü Kızıl, sunumunda ‘İtibar Yönetimi’ne değindi. Türkiye’nin en köklü, en büyük markası Koç Holding’in itibar yönetiminde attığı devrim niteliğindeki gelişmeleri anlatan Kızıl, ‘itibar yönetimi endeksi’ndeki zirve hikâyesini anlattı.

Türk iş dünyasından birçok önemli Ceo, Pazarlama Yöneticisi ve İletişimcinin katıldığı Marka Konferansı, umut aşılayan bir organizasyona daha imza attı.