EğlenceMekanlar

POSH CLUB DAN YILDIZLAR GEÇİDİ

Bodrumun ünlü ilçesi Gümbet eğlence bölgesi olarak son yıllardaki yükselişini bu yaz da sürdürecek. Gümbet Barlar Sokağının merkezinde bulunan Posh Club ise ağırlayacağı ünlü sanatçılarla 2016 yazının en gözde kulübü olmaya şimdiden aday.

 Bodrum Barlar Sokağı ile rekabet eden Bodrum’un yükselen yıldızı Gümbet Barlar Sokağı her geçen yıl popülerliğini artırıyor. Yıllardır yabancı turistlerin ilgi odağı olan belde, son yıllarda yerli turistlerin de vazgeçilmezi oldu. Gümbet Barlar Sokağının yıldızı Posh Club ise 2016 yaz sezonu kapsamında sahnesinde ağırlayacağı birbirinden ünlü sanatçıları açıkladı. Posh Club’ın Yıldızlar Geçidi ismini verdiği programı kapsamında Türkiyenin en ünlü isimleri Gümbetin muhteşem yaz gecelerini şenlendirecek.

Posh Club’da Bengü, Demet Akalın,  Ece Seçkin, Suadiye ve Tan sahne alırken,  Emrah İş,  Halil Virgin, Ozan Doğulu, Özgür Aras, Suat Ateşdağlı ve Volga Tamöz Posh Club sahnesindeki performanslarıyla Dj kabininde Gümbet’i bu yıl Bodrum’un İbiza’sına çevirmeye hazırlanıyor. Gümbet Posh Club bu yaz da binlerce kişiyi her gece sabahlara kadar eğlendirirken 2016 yaz sezonuna Bodrum’un en güçlü sanatçı kadrosuyla imzasını atacak.