WİKY AKILLI ÇOCUK TELEFONU İLE ÇOCUKLARINIZ HER AN GÜVENDE!

Akıllı teknolojisi sayesinde çocuğunuzdan her an haberdar olabilmenizi sağlayacak ürün, Türkiye’de “Wiky Watch” markası ile satışa sunuldu.

Görüntüsü itibari ile bir çocuk saatinden farkı olmayan Wiky Watch, aynı zamanda bir cep telefonu. Bu telefonu kullanabilmeniz için öncelikle bir sim karta ihtiyacınız var. Piyasadaki herhangi bir operatöre ait sim kart ile rahatça çalışabilen bu akıllı telefon için, çok küçük paketlerde sunulan internet ve dakika yeterli.
Wiky akıllı çocuk telefonu ile birlikte edineceğiniz uyguluma sayesinde çocuğunuzu an be an takip edebilir, kimlerin onunla iletişim kuracağına karar verebilir, belirlediğiniz alan dışına çıktığında ise mesaj alabilirsiniz.
Bu Akıllı Teknolojinin Getirmiş Olduğu Faydalara İnanamayacaksınız!
Öncelikle çocuğunuzla normal cep telefonu gibi özgürce iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanında telefonlaşmak veya ona kısa mesaj atmak da bu saat ile mümkün. Daha önemlisi ise çocuğunuz sizin yönettiğiniz uygulama sayesinde yine sizin belirlediğiniz kişiler dışında hiç kimse ile telefon görüşmesi yapamaz veya dışarıdan mesaj alamaz. Bu telefonla çocuğunuz dış tehlikelere karşı tamamen korunaklı olabilir.
 Örneğin çocuğunuz şu anda nerede? Uygulama sayesinde bunu kolaylıkla harita üzerinden anlık olarak görebilirsiniz. Çocuğunuz dün,bugün veya geçen hafta nerelerde bulundu, eve dönüşte hangi yolları kullandı? yine bunları da harita üzerinde görüntüleme imkanınız bulunuyor.
Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir diğeri de şu; Çocuğunuz sizin belirleyeceğiniz alanın dışına çıktığında uygulamanın size bildirim yollaması. Bu sayede çocuğunuzu istemediğiniz alanlardan uzak tutabilirsiniz.
Yine bir başka güzel raporlama ise çocuğunuzun sağlığı ile ilgili. çocuğunuz gün içinde kaç adım attı, ne kadar yol aldı ve ne kadar kalori harcadı gibi sağlık verilerine de yine bu akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.
Bu sayede çocuğunuzu daha fazla spor yapması için teşvik edebilir ve çağımızın en büyük sorunlarından biri olan hareketsiz yaşam ve obeziteye karşı çocuğunuzu koruyabilirsiniz.
Son olarak saatin üzerinde çocuğunuzu motive etmek için tasarlanmış ”kalp” uygulaması bulunuyor. Sosyal medyada çokça kullanılan ve beğenme anlamına gelen ”kalp atma” seçeneği ile çocuğunuzu ödüllendirebiliyorsunuz. Çocuğunuz, uygulamadan attığınız kalpler yoluyla doğru yaptığı görev ya da sorumlulukları için motive edilmiş olur. Bu sayede çocuğunuz sizden daha fazla ödül kazanmak için daha fazla sorumluluk ve insiyatif alabilir.
Teknoloji sayesinde artık çocuğunuz her zamankinden daha fazla güvende. Üstelik artık bu ürün “Wiky Watch” markası ile Türkiye’de ve neredeyse tüm teknolojik marketlerde ve ünlü oyuncak dükkanlarında “Wiky Watch” akıllı çocuk telefonunu bulabilirsiniz.
Wiky Akıllı Çocuk Telefonu’nun özellikleri saymakla bitmiyor. En önemli özelliği; bu saat aynı zamanda bir telefon. Bu akıllı saati bir operatöre bağlayarak kullandığınızda hem telefon özelliği kazanıyor hem de kullanım alanını genişletebiyorsunuz.
Nasıl mı?
Hem Saat Hem Akıllı Telefon
Çocuğunuza verdiğiniz saati indireceğiniz uygulama sayesinde kendi telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz.Telefonun belkide en önemli özelliği çocuğunuzla iletişime geçmesini istediğiniz kişiler dışına kimse çocuğunuzla iletişime geçemiyor. Sizin belirleyeceğiniz rehber ile çocuğunuz bilmediğiniz kişiler tarafından aranamıyor.
Telefonunuza kuracağınız uygulama sayesinde çocuğunuzun harita üzerindeki yerini net olarak görebiliyorsunuz ve dilerseniz çocuğunuz haritada sizin belirleyeceğiniz alanın dışına çıktığında uyarı mesajı alabiliyorsunuz.
S.O.S. Tuşu Güvenliği Sağlıyor
Teknoloji harikası saat ve telefonun özellikleri saymakla bitmiyor. Çocuğunuz acil bir durumda SOS tuşunu kullanarak son konumun listedeki isimlerle paylaşabiliyor. Telefon çocuğun kolundan herhangi bir şekilde çıktıysa ve belli bir süre içerisinde tekrar koluna takılmazsa size uyarı mesajı geliyor.
Obez Çocuk Sorununa Son
Obezitenin ve hareketsizliğin yaygın olduğu bir dünyada çocuğunuzun günde kaç adım attığını ve ne kadar kalori harcadığını görmek isterseniz bu saat tam size göre. Çocuğunuzun günde kaç adım attığı hangi güzergahlarda vakit geçirdiği gibi özellikleri sayesinde çocuğunuzun günlük aktivitesini yakından takip edebilirsiniz ve gün içinde hangi güzergahları kullandığını görebilirsiniz.
Güvenlik Ondan Sorulur!
Evet gördüğünüz gibi teknoloji artık sadece tembelleştirmiyor. Aksine doğru kullanıldığında güvenlik,sağlık ve doğru iletişim kanalları kullanılmasına yardımcı da olabiliyor.