VIVE LE ROI “ZAFERLERIN İMPARATORLUĞU”: ERKEK STILINDE TARIHIN İZLERI

Atasay Vive Le Roi’nin yeni koleksiyonu ‘Zaferlerin İmparatorluğu’; erkekler için güç, cesaret,asalet ve şıklığın simgesi oluyor.

Vive Le Roi’nin tarihi izler taşıyan “Zaferlerin İmparatorluğu” koleksiyonunda yer alan yüzük ve kelepçe bileklikler, erkek mücevher modasına yeni bir soluk getiriyor.

Erkek mücevher modasının yükselen trendi Vive Le Roi, gündüz ve gece şıklığının vazgeçilmezikelepçe bileklikler ve yüzüklerden oluşan “Zaferlerin İmparatorluğu” koleksiyonuyla dünya trendlerini  kültürel mirasile buluşturuyor.

623 yıllık görkemli bir tarihe sahip olan, döneminin cihan imparatorluğu Osmanlı’nın zaferlerle dolu tarihi mücevherlerle buluşuyor. ‘‘Zaferlerin İmparatorluğu” koleksiyonu ile bu görkemli dönem yüzük ve bilekliklerde ölümsüzleşiyor. Unutulmaz zaferler ve bu zaferlerin padişahlarıyla hayat buluyor. Her biri ozel tasarım olan yüzük ve bilekliklerde, bu zaferlerin tarihe nam salmış destansı hikayeleri anlatılıyor.

Stil sahibi ve tarzına önem veren şehirli erkeğin tercihi Vive Le Roi’nin asalet ve gücü temsil eden ‘‘Zaferlerin  İmparatorluğu’’ koleksiyonu kusursuz el işçiliği ve modern görünümüyle tarihe meraklı erkeklerin  yeni gözdesi oluyor.

Detaylı bilgi için: shop.atasay.com ve Atasay mağazaları

Basın bilgi için: Medyaevi İletişim – Aylin Döldöş- 0212 351 91 81