Tatil-KonaklamaTurizm

MIO MARE: MAVİYLE BEYAZIN AŞKI

Ege’nin rengi mavi, Bodrum’un rengi beyaz. Bu iki rengin aşk masalı Mio Mare’de yaşanıyor. Bodrum’un en güzel koylarından Akçabük’te doğal güzellik tasarımla buluştu, lokasyon ve dekorasyonun muhteşem buluşması ortaya Mio Mare’yi çıkardı.

Karaderili Şirketler Grubu, Bodrum’daki ikinci otelini hizmete açtı. Bodrum tatil anlayışına kaliteli bir soluk getiren Mio Bianco’nun hemen yanına açılan Mio Mare, ünlü tasarımcı Halide Didem’in sihirli dokunuşlarıyla yeni bir Bodrum masalına mekân olacak gibi görünüyor.

Bodrum’un en güzel koylarından Turgutreis Akçabük’ün göz alıcı maviliğine sahip kum zeminli denizi Bodrum’u tanıyanların her zaman hayranlığını kazanmıştır. Mio Mare, Maldivler’i aratmayan bu eşsiz hemen kıyısında, odalarının penceresini bu eşsiz güzelliği açmak isteyenleri bekliyor.

Hiçbir yerde göremeyeceğiniz mimarisi Mio Mare’nin tatilini unutulmaz kılıyor. Kendi beach’i, her şey dahil sistem tatili bir kenara denizin hemen kıyısındaki odalar kendinizi çok özel hissettirecek.

Mio Mare’nin tasarımcısı Halide Didem otelin tasarımıyla ilgili, “Bodrum’un en güzel koylarından birinin konumuna uygun bir mimariyle yerleşmiş bir otel Mio Mare. Bu eşsiz lokasyondan ilham aldık ve dekorasyonu tamamen doğaya uygun yaptık” diyor…

SADE, ŞIK VE RAHAT…

Bodrum’u kucaklayan Ege’nin tam merkezindesiniz ve size bir sahil kasabasının huzurunu vaat ediyor Mio Mare…

Halide Didem tasarımını şu cümlelerle özetliyor;

“Ege’nin mavisine uyum sağlayacak Beyazlar, kum renkleri, ham ahşaplar, doğal kumaşlar kullandığımız otantik renkli dokunuşlar dekorasyonun ana hatlarını oluşturdu. Genel mekânlarda birkaç özel antika mobilya ve aksesuarı kullandık… Bu özel parçalar doğal malzeme, beton ve ham ahşaplarla oluşturulan mobilyalarla sentezlendi ve ortaya rahatlığın yanısıra şıklık ve karakter kazandırılmış bir otel çıktı”

Farklı bir Bodrum deneyimi…

Hem Bodrum’un biraz daha sakin tarafını görmek hem de Bodrum’un o hareketli yanına uzak kalmak istemiyorsanız Mio Mare’yle beyaz ve mavinin aşkına tanık olabilirsiniz.

Ayrıca özellikle Turizm sektörünün yaşadığı olumsuz dönem ve yurdumuzda vuku bulan sorunlar bizi yıldırmak yerine tam aksine daha da cesaretlendirdi. Karaderili yönetim kurulu başkanı Sayın Orhan Karaderili’ şöyle devam etti;

’Karaderili Şirketler Group olarak bizler  bu olaylar karşısında moralimizi bozmadan inadına daha çok çalışıp daha çok yeni projeler geliştireceğiz. Biz şirket olarak bu yıl planladığımız projelere yeni projeler ekleyerek yolumuza devam etme kararı aldık. Kim ne yaparsa yapsın Türkiye büyümeye ve yatırımların adresi olmaya devam edecek. Var gücümüzle daha çok çalışıp ülke ekonomisine daha çok katkı sunacağız. Halen süren projelerimize yeni projeler ekleyip, Turizm sektörüne destek olacağız. İşçi çıkarmadan yolumuza devam ediyoruz. Hiç bir güç bizlerin ülkemize olan sevgimizi, geleceğe dair inançlarımızı kırmayı başaramayacaktır. Tüm kadrolarımızla, tüm inançlarımızla, hizmette gerilemeden, kalitemizi düşürmeden misafirlerimize hizmet etmeye devam  diyoruz.

ORHAN KARADERİLİ