VESTEL EN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TÜRK MARKASI OLDU

VESTEL A-DESİGN AWARD’DAN “DİGİTAL AND ELECTRONİC DEVİCES DESİGN AWARD” KATEGORİSİNDE 5 ÜRÜN İLE EN ÇOK ÖDÜL KAZANAN TÜRK MARKASI OLDU

 Vestel, ödülleri tasarım alanında kalite ve mükemmeliyetin belgesi olarak bilinen A Design Award&Competition Endüstriyel Tasarım Yarışması 2016’dan Dijital ve Elektronik Cihazlar Tasarım Ödülü kategorisinde 5 ürün ile en çok ödül kazanan Türk firması oldu. Vestel A Design Award&Competition Endüstriyel Tasarım Yarışması 2016’dan Golden A Design Award, SİLVER A Design Award kategorilerinde toplam 5 tasarım ödülü kazandı.

İtalya’da gerçekleşen A Design Award&Competition Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda her yıl 80 farklı kategoride yüzlerce marka değerlendiriliyor. Yarışmaya katılan çalışmalar 3 farklı jüri ekibi tarafından işlevsellik, ergonomi, mühendislik, sunum, inovasyon ve teknoloji gibi çeşitli başlıklar altında inceleniyor. Tüm başlıklar altında gerçekleştirilen kapsamlı değerlendirmeler sonucunda Vestel toplam 5 ürünü ile Design Award&Competition Endüstriyel Tasarım Yarışması ödüllerine layık bulundu.

Vestel’in A- Design Award 2015-2016’dan Ödül Kazanan Tasarımları

 GOLDEN A Design Award

SWING 65” UHD TV

 SILVER A DesignAward

  • VDROP 55” UHD TV
  • TWIN TOWER 65” UHD TV
  • VENUS LEO SMARTPHONE
  • VENUS VEGA 5,7” PREMIUM SMARTPHONE