Bodrum Restaurant

Trança Restaurant

Trança Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Dr. Alim Bey Cd. No:32, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 66 10

Trança Restaurant Yol Tarifi

Trança Restaurant

Trança Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Dr. Alim Bey Cd. No:32, Bodrum – Muğla olan Trança Restaurant, işletmesine (0252) 316 66 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trança Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Trança Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Trança Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Trança Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Trança Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Trança Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Trança Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Trança Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

372 thoughts on “Trança Restaurant

 • erhan yavuz

  Deniz kenarı manzarası mükemmel ama maalesef bu kadar menü de ne ararsanız var çorba makarna balık kebap sulu yemekler…fiyatlar çok yukarıda fakat sipariş alacak genç arkadaş ya afgan ya suriyeli türkçe bilmiyor anlaşamadık sipariş veremedik.

 • burak halit bumin

  Türk müşteriye biraz ayrım yapılıyor servis zayıf ancak mezeler ve yemekler gayet güzel…

 • Gani Eşiyok

  Dikkat. Avuç içi çupra. Bira Bomonti 50 cc 110 TL. Servis 1 saat bekletiyor.

 • ersin ipek

  Mekan, ambiyans olarak gayet güzel ancak işleten personel aşırı yavaş ve siparişlerinizi 2 3 kere tekrar etmeniz gerekebiliyor. Ancak oldukça saygılı ve edepli insanlar. Mezeler 50 tl tatlar standart ki Bodrum hiç bir yerde güzel meze yiyemezsiniz zaten 🙂
  Rakı ve balık fiyatları normal/ abartılmamış ancak Ara sıcaklar aşırı fazla. Karides kalamar 200 tl saçma fiyat olmuş. Bir daha gider miyim? Hayır.

 • Ayşen Çelik

  Gitmeyin! Tercih etmeyin. Bayat balıkları önümüze getirdiler. Temizlenmemiş bayat deniz mahsullerini güveç diye önümüze getirdiler. Biraz yedikten sonra midem bulanmaya başladı ve restoranın lavabosuna zor yetiştim. Hepsini çıkarttım. Söyledik ama utanmadan adisyona eklediler. Ödedik ama helal etmedik.

Yorumlar kapatıldı.