Bodrum Restaurant

Nazik Ana Restaurant

Nazik Ana Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Eski Hükümet Sk. No:62, Bodrum – Muğla

Telefon : 0552 395 43 28

Nazik Ana Restaurant Yol Tarifi

Nazik Ana Restaurant

Nazik Ana Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Eski Hükümet Sk. No:62, Bodrum – Muğla olan Nazik Ana Restaurant, işletmesine 0552 395 43 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nazik Ana Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nazik Ana Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nazik Ana Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nazik Ana Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nazik Ana Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nazik Ana Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nazik Ana Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nazik Ana Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

796 thoughts on “Nazik Ana Restaurant

 • Arzu öncü

  2007 de Vedat Milör köşesinde övgü ile bahsetmis olsa da, ya el değiştirdiği için ya da zamanla kalitesinden ödün verdiği için yemeklerini maalesef güzel bulamadım.

 • İpek Arda

  Gerçekten çok kötüydü yemekler yağlı ve azdı ve fiyatı gerçekten bu yemeğe göre çok fazlaydı ve dürüst değil gerçekten turist gördükleri anda şekil şemal değiştiriyorlar çok kötü.????

 • No comment

  Nazik Ana resteurant Bodrum gibi biryerde her kese hitap eden uygun menüsüyle güzel damak tadıyla müşterilerini memnun eden bir Restaurant özellikle Çetin Bey ve çalışanları ilgi alakaları takdire şayan ???? üzerinden ????

 • Ceyda H

  Ciger ve pilav yedim bugün. İkisi de sıcak değil çok soğuktu ve lezzet bakımından da beni tatmin etmedi. Ayrıca aşırı pahalıydı.

Yorumlar kapatıldı.