TeknolojiYaşam

TOMTOM’UN 24 SAAT KALP ATIŞI İZLEYEN SPOR SAATİ TÜRKİYE’DE!

TomTom, sporseverlerin merakla beklediği spor saati serisi TomTom Runner’ı satışa sundu. 24 saat kalp atış hızını izleyen ve müzik dinlemek için 500’den fazla parça bulunduran Runner Serisi, 10-12 Kasım tarihlerinde düzenlenen İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’nda tanıtılıyor. Maraton’a hazırlanan sporcular, TomTom’un akıllı bilekliği Touch ile spor saati serisi TomTom Runner’ı ilk kez fuarda deneyecek

10 Kasım 2016 – TomTom (TOM2) en yeni spor saatlerini 10-12 Kasım arasında düzenlenecek İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’nda tanıtıyor. Tüm gün kalp atışını izleyen ve dünyanın ilk vücut analizi yapan akıllı bilekliği Touch ile birlikte spor saati modeli Runner Serisi’ni ilk kez İstanbul Maratonu’na katılacak sporseverler deneyimleyecek.

10 – 12 Kasım tarihleri arasında Aslı Çakır Alptekin Kapalı Atletizm Salonu’nda düzenlenecek Maraton Fuarı’nda katılımcılar Göğüs Numarası, Çip, Tişört ve Çantalarını alacaklar. Katılımcılar fuarda koşuda vücuduna ait tüm verileri görebileceği TomTom’un akıllı saatleri Runner Serisi ve aktivite bilekliğini de yakından inceleme fırsatı bulacak.


TomTom Touch: Bilekten vücut analizi

TomTom, İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’nda Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (IFA) tanıttığı yeni ürünlerini sergileyecek. TomTom’un ilk fitness takip cihazı olma özelliğini taşıyan aktivite bilekliği TomTom Touch adımlarla, uykuda ve tüm gün kalp atışlarıyla bilekten vücut kompozisyonunu analiz edebiliyor. Dünyanın ilk kas ve yağ oranını ölçen bilekliği olan TomTom Touch, aynı zamanda kalp atış hızını sürekli olarak ölçüyor. Touch kalori ve adım sayma gibi işlemlerin yanında aynı zamanda multisport özelliğiyle yapılan tüm spor aktivitelerinin takibini yapıyor. TomTom Touch Türkiye’de 699-749 TL’lik etiketle satışa sunuluyor.

TomTom Runner Serisi

TomTom Runner: Kolunuzdaki spor koçu

Farklı renkte kayışlarla alınabilen TomTom Runner, 7/24 aktivite takibi yaparak mesafeyi, hızı, adımları, yakılan kaloriyi ve aktif geçen süreyi gösteriyor. Runner, koşu, bisiklet, yüzme veya spor salonu aktivitelerinde kullanılabiliyor. GPS çalıştığında bile 11 saatlik batarya ömrü sunabilen Runner, yarış modunda verileri önceki performansınızla karşılaştırıyor. Spor salonunda bile yürüyüş bandında en gerçekçi verileri sunuyor. Runner, koşu aplikasyonuna wireless bağlantısıyla veri aktarabiliyor. 40 metrelik sugeçirmezlik özelliğine sahip Runner’ı farklı bilek boylarına gore kayışlarla almak da mümkün. Ultra ince tasarımıyla spor sırasında konfor sunarken tek tuşla kontrol dikkatin her zaman sporda olmasını sağlıyor. Ayrıca otomatik olarak uyku düzenini de takip ediyor.

TomTom Runner’ın tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 699 TL.

TomTom Runner Cardio: Bilekten nabız takibi

TomTom Runner Cardio, TomTom Runner’ın tüm özelliklerine ek olarak dahili kalp hızı monitörüyle geliyor. Kalp atış hızını bileğinizden ölçebilen Runner Cardio ile göğüs kemeri tarih oluyor!

TomTom Runner Cardio’nun tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 949 TL.

TomTom Runner Cardio + Music: Bileğinizde 500 şarkı ile koşun

TomTom Runner ve Runner Cardio’nun tüm özelliklerine ek olarak 3 GB’lık dahili depolama ile sunuluyor. 3 GB’lık depolama kullanıcılara 500’den fazla şarkı yükleme imkanı veriyor. Yani sporcuları artık koşu sırasında telefon taşımaktan kurtarıyor.

TomTom Runner Cadio+Music’in tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1199 TL.

TomTom Runner Cardio + Music + Headphones:

TomTom Runner Cardio + Music’in tüm özelliklerine ek olarak Bluetooth kulaklıkla sunuluyor. Kablosuz kulaklık yüzde 75 ses seviyesi ile 6 saatten fazla batarya ömrüne sahip. Kulaklık hem telefonunuz hem de Runner ile birlikte çalışabiliyor.

TomTom Runner Cardio + Music + Headphones’un fiyatı KDV dahil 1399 TL.