DESİGN SOUL’DAN DOPDOLU BİR YAZ SAYISI…

Hayata dokunan her alandan zengin bir içerik sunan A’Design Award ödüllü Design Soul yepyeni yaz sayısıyla yayında…

Trendlerin öncüsü Filli Boya, hayata geçirdiği Design Soul dijital dergisiyle renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarmaya devam ediyor. Bugüne kadar yayınlanan 15 sayısıyla 1.2 milyondan fazla indirilme rakamına ulaşan Design Soul dijital dergisi yeni sayısındaki samimi sohbetler, dünyanın ve İstanbul’un en güzel destinasyonları, dekoratif fikirler ve sanat dolu içeriği ile yazın ruhunu telefon ya da tabletlerinize taşıyor.

Gitmiş, Görmüş, Gezmiş gibi…

Design Soul Yaz sayısıyla dünyanın en güzel destinasyonlarından New York’tan, Kopenhag, Stockholm ve Afrika’nın doğusunda yer alan huzur adası Mairitius’a kadar sizlere rehberlik etmeye devam ediyor.

Dekorasyonda ve modada sonbahar trendlerini bu sayıda sizlerle buluşturan Design Soul, Metin Hara, Bülent İnal, Fatih Ahıskalı, ve İpek Açar’la sıcacık sohbetleri, Muhsin Akgün ve Orhan Pamuk seçkileri, Soul müziğin yaşayan efsanesi Nile Rodgers eserleri eşliğinde keyifli bir gezinti sunuyor. Ekolojik Pazarlar, Ege’nin ot lezzetleri, Zaha Hadid’in mimari harikaları derginin diğer konuları arasında.

Yazarları, fotoğrafları ve konuklarıyla bir yaşam rehberi sunan Filli Boya’nın Design Soul dergisini; IOS için AppStore’dan https://itunes.apple.com/us/app/filli-boya/id568154480?mt=8 adresinden Android cihazlar için de GooglePlay’den https://play.google.com/store/search?q=filli+boya&c=apps adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Türkiye’de sosyal medyayı en iyi kullanan 50 markası arasına giren Filli Boya, dijital mecralarda hayata geçirdiği yeniliklerle karşınızda olmaya devam edecek.

Detaylı Bilgi:

www.filliboya.com.tr

www.facebook.com/filliboya

www.twitter.com/filliboya