TALISE SPA’YA ULUSLARARASI ÖDÜL

Bodrum’un çarpıcı güzelliğini yansıtan Jumeirah Bodrum Palace’ta yer alan Talise SPA ve Wellness Merkezi, alanının en önemli ödülleri arasında gösterilen The World Luxury Hotel Ödülleri’nde “Luxury  Wellness Spa and Luxury Destination Spa” Lüks Wellness Spa ve Lüks Destinasyon Spa kategorisinde ödüllendirildi

Bodrum’un eşsiz manzarasının serildiği yamaçlar üzerine kurulu Talise SPA ve Wellness Merkezi, memnuniyet verici hizmetlerini uluslararası alanda kazandığı ödülle taçlandırdı. Alanının en önemli ödülleri arasında anılan The World Luxury Hotel Ödülleri’nin “Luxury  Wellness Spa and Luxury Destination Spa” kategorisinde ödüle layık görülen Talise SPA ve Wellness Merkezi’nin özel bakım ve masajları  otel misafirleri kadar  otel dışından misafirler tarafından da tercih ediliyor.

Farklı ihtiyaçlara yönelik  terapi  ve bakım seçenekleri sunan Talise SPA,  misafirlerine dinlenmiş bir beden ve sakinlemiş bir ruh vaad ediyor. Bedenin ihtiyaç duyduğu bakım ve masajlarla yeniden doğmuş gibi hissederken geleneksel bakımların yanı sıra “Rose ve Gold Hamam”, “Signature Royal Ottoman”, Detox ve Anti-Stress Body Tretment”  ve “Coffee Peeling” bakımları ile  alışılmışın dışında bakımlarla ruhen de iyi hissedecek ve yenileceneksiniz.

Profesyonel terapistler, ihtiyaca yönelik bakımlar

Profesyonel terapistlerin bulunduğu özel SPA merkezinde, konukların tercihine göre dinlendirici, uyandırıcı ve canlandırıcı özellikte bakım ve masajlar uygulanıyor. Açık ve kapalı havuzları, hydro masaj odaları, sauna,  buhar odası, buz fiskiyesi, güzellik salonu, kuaför, 2 dinlenme odası, Talise Fitness Merkezi ve stüdyosunun da bulunduğu Talise SPA ve Wellness Merkezi’nde  10 özel bakım odası bulunuyor.

www.jumeirah.com