Bodrum Barları

Takılın Pub

Takılın Pub adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Adliye Sk. No:4/A, Bodrum – Muğla

Telefon : 0545 219 05 08

Takılın Pub Yol Tarifi

Takılın Pub

Takılın Pub Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Adliye Sk. No:4/A, Bodrum – Muğla olan Takılın Pub, işletmesine 0545 219 05 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Takılın Pub ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Takılın Pub yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Takılın Pub hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Takılın Pub ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Takılın Pub ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Takılın Pub için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Takılın Pub bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Takılın Pub sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

43 thoughts on “Takılın Pub

 • esma

  Bir sokak arasinda tatlı bir yer..barmen halit için bile gidilir..

 • Elif Riffle

  Adisyon açtırırsanız size sormadan servis ücreti ekliyorlar. Aldığınız içkiyi peşin öderseniz böyle bir şey yok.

 • Abdullah IGUS

  Kendisine “acaba neden boşum” diye sorması gereken mekan! Geçerken uğradık ama bir kere düşeriz… %10 garsoniyer… Yaptığı da içeceği masaya kadar getirmek ha yemek vs olsa anlarsın belki. Sakın!

 • Gozde Gumus

  Sıcak ve samimi ortamı ile eşimle beraber mükemmel eğlendik ????❤️

 • Deniz Basugur

  Aile olarak gittiğimiz mekanda karekod menüde fiyat olmadığını söylediğimizde “güncelleme yapılıyor” yanıtını aldık. İstemediğimiz halde kapalı çerez getirip hiç bir açıklama yapmadan hesaba eklediler ve tüm bunlar yetmezmiş gibi bu kadar “özenli” hizmete garsoniye ücreti eklendi (%10). Şark kurnazlığı mi dersiniz, uyanıklık mi bilemem ama etik olmadığı kesin. En kötüsü bu durumu “yabancılar bunu yadırgamıyor” diyerek normalleştirme çabaları. Yazık….

Yorumlar kapatıldı.