Bodrum Barları

Monk House

Monk House adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Taşlık Sk. No:10/A, Bodrum – Muğla

Telefon : 0544 421 46 40

Monk House Yol Tarifi

Monk House

Monk House Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Taşlık Sk. No:10/A, Bodrum – Muğla olan Monk House, işletmesine 0544 421 46 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Monk House ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Monk House yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Monk House hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Monk House ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Monk House ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Monk House için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Monk House bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Monk House sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

86 thoughts on “Monk House

 • Yılmaz Çelebi

  Tarihi binanın yanında çarşı içi eğlenceli mekan. Müzik gayet güzel.. her yaş grubu için ideal. İşletmecilere teşekürler.

 • Furkan Güler

  Çok hızlı servis yapan bir yer çalışanları profesyonel.

 • sait saito

  Hizmet ve servis güzel. Fiyatlar makul diyebilirim. Bu da oldukça önemli bir kriter. Ambians da gerçekten hoş.

 • Toyga İçözü

  Sokağın en güzel işletmesi…

 • Temuçe BAYTİMUR

  En makul en samimi. Merkezde takılabileceğiniz en iyi yer ????

Yorumlar kapatıldı.