Gekko Cocktails

Gekko Cocktails&whisky adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, 1025. Sokak, Dr. Alim Bey Cd., Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

Gekko Cocktails&whisky Yol Tarifi

Gekko Cocktails&Whisky

Gekko Cocktails&whisky Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, 1025. Sokak, Dr. Alim Bey Cd., Bodrum – Muğla olan Gekko Cocktails&whisky, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gekko Cocktails&whisky ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gekko Cocktails&whisky yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gekko Cocktails&whisky hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gekko Cocktails&whisky ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gekko Cocktails&whisky ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gekko Cocktails&whisky için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gekko Cocktails&whisky bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gekko Cocktails&whisky sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

71 thoughts on “Gekko Cocktails

 • 23 Aralık 2019 tarihinde, saat 15:20
  Permalink

  elektronik müzik yapılan gayet hoş bir yer eğlenmek için tavsiye ederim Bir de elinde tesbih olmayan güvenlikçi olsa

 • 4 Mayıs 2021 tarihinde, saat 11:43
  Permalink

  Bodrum merkezde çarşı içinde bulunan tasarımıyla muhteşem bir bar…
  Tavsiye ediyorum

 • 21 Mayıs 2022 tarihinde, saat 22:44
  Permalink

  Çok farklı kokteylleri vardı çok beğendik. Hüseyin isimli kokteyli şiddetle tavsiye ediyorum denenir. Çalışanlar da oldukça ilgiliydi. Biz dışarıda oturmayı tercih ettik. Çokça keyifliydi. Tuvaletleri de temizdi.

Yorumlar kapatıldı.