Bodrum Barları

Gekko Cocktails

Gekko Cocktails&whisky adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, 1025. Sokak, Dr. Alim Bey Cd., Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

Gekko Cocktails&whisky Yol Tarifi

Gekko Cocktails&Whisky

Gekko Cocktails&whisky Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, 1025. Sokak, Dr. Alim Bey Cd., Bodrum – Muğla olan Gekko Cocktails&whisky, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gekko Cocktails&whisky ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gekko Cocktails&whisky yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gekko Cocktails&whisky hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gekko Cocktails&whisky ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gekko Cocktails&whisky ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gekko Cocktails&whisky için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gekko Cocktails&whisky bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gekko Cocktails&whisky sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

71 thoughts on “Gekko Cocktails

 • Refik Kiziltepe

  elektronik müzik yapılan gayet hoş bir yer eğlenmek için tavsiye ederim Bir de elinde tesbih olmayan güvenlikçi olsa

 • selim atkan

  Bodrum merkezde çarşı içinde bulunan tasarımıyla muhteşem bir bar…
  Tavsiye ediyorum

 • Tuğçe Küçüköner

  Çok farklı kokteylleri vardı çok beğendik. Hüseyin isimli kokteyli şiddetle tavsiye ediyorum denenir. Çalışanlar da oldukça ilgiliydi. Biz dışarıda oturmayı tercih ettik. Çokça keyifliydi. Tuvaletleri de temizdi.

Yorumlar kapatıldı.