Bodrum Barları

Shadow Bar Bodrum

Shadow Bar Bodrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kale cad. Banka sk. No:10, Bodrum – Muğla

Telefon : 0541 317 03 22

Shadow Bar Bodrum Yol Tarifi

Shadow Bar Bodrum

Shadow Bar Bodrum Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kale cad. Banka sk. No:10, Bodrum – Muğla olan Shadow Bar Bodrum, işletmesine 0541 317 03 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Shadow Bar Bodrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Shadow Bar Bodrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Shadow Bar Bodrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Shadow Bar Bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Shadow Bar Bodrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Shadow Bar Bodrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Shadow Bar Bodrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Shadow Bar Bodrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

55 thoughts on “Shadow Bar Bodrum

 • Z E

  Sokak tıklım tıkıştı.Garsonların sürekli içecek konusunda taciz etmesi rahatsız ediciydi.Müzikler keyifliydi.

 • Kadir Ates

  Heyecan ve eğlence

 • Süleyman Öztitiz

  Harikaydi

 • Ömer Can Yüksel

  klasik

 • raşit yılmaz

  Sokaktaki diğer barlardan kat kat pahalı ve ekstra hiç bir özelliği yok.Müşterilerine değer vermeyip kazıklamaya çalışan bir yer.Sürekli yeni içecek konusunda ısrar ettiler en sonunda önümüzden çerezi alıp haksızca mekandan kovdular…

Yorumlar kapatıldı.