Bodrum Barları

Mavi Bar

Mavi Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kumbahçe, Cumhuriyet Cd. No:175, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 39 32

Mavi Bar Yol Tarifi

Mavi Bar

Mavi Bar Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kumbahçe, Cumhuriyet Cd. No:175, Bodrum – Muğla olan Mavi Bar, işletmesine (0252) 316 39 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

169 thoughts on “Mavi Bar

 • serkan can

  Bodrum denince akla gelen en nezih barlardan birisidir. personel be hizmet kusursuzdu fiyat perfonmans iyi teşekkürler güzel gece için yine gelecek ben :))

 • Birkan yıldız

  Pek de kibar olmayan çalışanlara sahip bir işletme. Ayrıca ilk defa bir barda müzik parası alındığını gördüm. Uzamasın diye tartışmadım ama bir daha asla.

 • esma

  Bodruma gelen herkes bir akşamı mavi bara ayırmalı..hergün farklı canlı performansları ile keyifli bir akşam geçireceksiniz

 • M.Hüsnü Atzel

  Daima genç kalanların 60 lı 70 li 80 li yıllara ait kulaklarının pasını silen bir ortam.pop & rock,underground,soul,havy metal ne arasan var…sizi mi kıracağım hadi 5 yıldız olsun..Güzel ve kaliteli programlara da devam olsun

 • Hilal Durmaz

  Bodrumun ‘bodrum’ olduğu zamanlardan kalma, genellikle iyi kaliteli canlı rock- alternatif rock gruplar çıkan, canlı müzik olmasına rağmen fiyatları standart olan oldukça hoş ve iyi bir işletmesi olan bar, sallanan masamızı biz demeden kendileri sabitledi misal olarak ????

Yorumlar kapatıldı.