Bodrum Barları

Korfez Bar

Korfez Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Cumhuriyet Cd. no:59, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 59 66

Korfez Bar Yol Tarifi

Korfez Bar

Korfez Bar Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Cumhuriyet Cd. no:59, Bodrum – Muğla olan Korfez Bar, işletmesine (0252) 316 59 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Korfez Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Korfez Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Korfez Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Korfez Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Korfez Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Korfez Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Korfez Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Korfez Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

300 thoughts on “Korfez Bar

 • Zisan Arkut

  İlk geldiğimizde garip tavırlı bir beyefendi tarafından karşılandık, zorla siparişimizi alıp gitti. Hepi topu sadece 2 taco söylememize rağmen bir saat bekledik, daha sonra gelen kibar bir kadın “izgara çok dolu” olduğu için boyle oldu dedi.. tacolarda ızgarada pişen bisey olmaması haricinde sorun yok tabii. Tavuk taco nun ici çok azdı ve hiçbir aroması yoktu. Falafel taco da eh işteydi ama her ikisi de fiyatını haketmezdi. 2. Yıldızı sadece sonradan gelip özür dileyen hanımefendi için verdik

 • Batuhan Belik

  Biraz bekleyin alicam dedikten 1 saat sonra damsız almıyoruz diye saatlerce bekletip bizi sömüren nadide Rock bar. Umarım iflas edersiniz

 • Zümrüt Bora

  Gece 11 ıslak hamburger saati. Müzik iyi ama 33 Luk bira ile büyüğün fiyatı aynı ))

 • ali basmacı

  Çok keyifli bir bar. Barmenler çok kalifiye. Çalışanı yeni aldığım içkimi düşürdü bardağı kırdı ve yaptığını bildiği halde ben görmedim deyip telafi etmedi. Durumu daha kıdemli birine söyledim ve telafi ettiler. Bu çok hoşuma gitti????

Yorumlar kapatıldı.