Eskici Bodrum

Eskici Bodrum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Osman Nuri Bilgin Cd. No:5, Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

Eskici Bodrum Yol Tarifi

Eskici Bodrum

Eskici Bodrum Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Osman Nuri Bilgin Cd. No:5, Bodrum – Muğla olan Eskici Bodrum, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eskici Bodrum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eskici Bodrum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eskici Bodrum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eskici Bodrum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eskici Bodrum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eskici Bodrum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eskici Bodrum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eskici Bodrum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

5 thoughts on “Eskici Bodrum

 • 10 Eylül 2021 tarihinde, saat 22:17
  Permalink

  Sakın gitmeyin kötü muammelesi zaten kapıdan başlıyor. Ama bunlarında sonu gelir zaten yakında 😉

 • 22 Eylül 2021 tarihinde, saat 16:50
  Permalink

  Kapıdaki arkadaş ve içerdeki bayan çalışan arkadaş tamamen dolandırıcı gibi çalışıyor kafaları şişe açma zorunluluğu diyorlar kapıdaki genç arkadaş erkek alamam diyor fakat içerisi full erkek sanırım kendi tanıdıklarını alıyor içeriye, içerdeki rezervasyona bakan bayan ise sürekli şişe açma gibi zorunlulukta bulunuyor fakat içerde şişe açan 2-3 kişi gidilir mi gidilmez….

 • 1 Mart 2022 tarihinde, saat 16:53
  Permalink

  Çok güzel müzikler ve güleryüzlü personel,fiyatlar normal

 • 24 Ağustos 2022 tarihinde, saat 15:58
  Permalink

  kapıdaki bir kadın ve bir erkek görevlinin değişmesi lazım.

Yorumlar kapatıldı.