TAFF PICTURES, YENİ SEZON FİLMLERİNİ “7. BODRUM TÜRK FİLMLERİ HAFTASI” NDA TANITTI

“Kardeşim Benim 2” filminin de tanıtımını gerçekleştiren TAFF PICTURES’ın süprizi Burak Özçivit oldu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi, Kos (İstanköy) Belediyesi ve Oasis Alışveriş Merkezi’nin katkıları ile Bodrum Sinema ve Kültür Derneği, Cinemarine Sinemaları, Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) ve Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) tarafından düzenlenen “7. Bodrum Türk Filmleri Haftası” kapsamında gerçekleşen “Profesyoneller Kuşağı” etkinliğinde TAFF Pictures yeni sezon filmlerini sinema salon sahiplerine tanıttı.

Oasis Alışveriş Merkezi Cinemarine Salonları’nda gerçekleşen tanıtıma TAFF Pictures kurucuları Timur Savcı ve Cemal Okan katıldı. 2017-2018 sezonunda vizyona girecek 5 filmi tanıtan Timur Savcı ve Cemal Okan, bu seneki film listelerine çok güvendiklerini ve sinema salon sahiplerini çözüm ortağı olarak gördüklerini, dile getirdiler. Bu sene Burak Özçivit ile iki film yaptıklarını anlatan Timur Savcı, Burak Özçivit’i de sahneye davet ederek yeni projelerini anlattı.

  1. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda Burak Özçivit Sürprizi

24 Kasım 2017’de seyirciyle buluşacak olan ve başrollerini Murat Boz ile birlikte paylaştığı TAFF ve BRK’S yapımı “KARDEŞİM BENİM 2” için 7. Bodrum Türk Filmleri Haftası kapsamında gerçekleşen “Profesyoneller Kuşağı”na katılan Burak Özçivit; “Benim buaraya ikinci gelişim. Bir oyuncu olarak işin bu tarafında olmak beni çok heyecanlandırıyor. “Kardeşim Benim 2” güzel ve eğlenceli bir film oldu. Birincisinin üzerine hem hikaye hem de eğlenme anlamında biraz daha üzerine koyduk. Mutlu olacağınızı düşünüyorum. Asıl burada olma sebeplerimden biri, sektörün kendisiyle ilgili. Sizin desteğiniz çok önemli. Biz kaliteli işler yapmaya çalışıyoruz, herkes gibi.  Sektörde kaliteli işlerin daha çok artması, filmlerin daha çok izlenmesi için birbirimize destek vermeliyiz.” dedi.