AlışverişYaşam

SÜTAŞ’TAN BOL SÜTLÜ, LEZZETLİ VE MASUM BİR TATLI: SÜTAŞ TATLIMMM

Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütlerinden üretilen Sütaş Tatlımmm,  hem büyüklere hem de çocuklara masum bir tatlı alternatifi sunuyor.

İşyerindesiniz, yoğun çalışma temponuzun arasında canınız tatlı çekiyor… Çocuğunuz okuldan geldi ve canı tatlı bir şeyler mi istiyor?Ailecek izleyeceğiniz film keyfinin tek eksiği hafif ve masum bir tatlı mı?

Dert etmeyin! Sütaş’ın size, ‘canınız her tatlı çektiğinde’ yiyebileceğiniz; bol sütlü, çok lezzetli ve bir o kadar da ‘masum’ bir önerisi var: Sütaş Tatlımmm

Sütaş Tatlımmm, Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütleri ile nefis çikolata, muz, vanilya ve fındığın bir araya geldiği doğal lezzetli, ailecek çok seveceğiniz bir puding. Üstelik içerdiği bol sütle hafif bir tatlı alternatifi arayanların da gönül rahatlığıyla yiyebileceği masum bir tatlı… Sütaş Çikolatalı Tatlımmm’ın 110 gramlık paketi sadece 116 kalori.

Birbirinden lezzetli çeşitleriyle herkesi mutlu ederken, bol taze sütlü içeriğiyle çocukların beslenmelerini de destekleyen Sütaş Tatlımmm, 7’den 70’e herkesin tüketebileceği doğal lezzetli ve sağlıklı bir tatlı.

Sütaş Tatlımmm, tek porsiyonluk paketlerinin yanı sıra bol sütlü nefis çikolatalı puding keyfini doya doya yaşamak ya da sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için 500 gramlık yeni ambalajıyla da raflarda yerini aldı.