Bodrum Restaurant

Sultan Bahçe Restaurant

Sultan Bahçe Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Umurça, Derviş Görgün Cd. No:43, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 00 91

Sultan Bahçe Restaurant Yol Tarifi

sultan bahçe restaurant

Sultan Bahçe Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Umurça, Derviş Görgün Cd. No:43, Bodrum – Muğla olan Sultan Bahçe Restaurant, işletmesine (0252) 313 00 91 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sultan Bahçe Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sultan Bahçe Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sultan Bahçe Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sultan Bahçe Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sultan Bahçe Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sultan Bahçe Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sultan Bahçe Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sultan Bahçe Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

786 thoughts on “Sultan Bahçe Restaurant

  • mustafa ataş

    Nerden başlasam bilmiyorum.her haliyle mükemmel bodrumda bile olsak nereye gireceğinize bazen karar veremiyoruz bu sefer de google haritalardan bakıp gittik. Denize sıfır değil ama çok yakın mandalina bahçesine içinde otantik bir havası var. Girişte taş fırın var balon ekmek ve lahmacun pideleri burada pişiriyorlar odun ateşinde. Bahçe çok geniş sosyal mesafe bayağı iyi. Çocuklar için oynama alanı mevcut .deniz mahsulleri çok taze ve çok çeşit var. Mangalda pişiyor fiyatlar çok uygun. Biz cok beğendik herkese tavsiye ediyorum

  • Tahir Yacan

    Aşırı pahalı kalitesi düşük, mutfak personeli ağzında sigara ile çalışıyor, fiyatlar kol böreği 3 milyar hesap ödedik internet menüsü fiyatları başka mekanda başka. Googledaki yorumlara kandık geldik hem konum olarak hem mekan ambiyans sıfır.

  • UGUR AYTAR

    Bugün yemeği otelde mi yesek dışarıda mı yesek diye kararsız kaldık; tesadüfen sultan bahçe restaurantı bulduk. Deniz levreği, kalamar, karides ve mezeleri güzeldi. Yemek sonrası katmeri de deneyin bence kesinlikle, Ama balık günlük değişebilir ama hiçbirşeyin fiyatının yazmamasının kumarını oynamış olduk biraz sanki, 5 yıldızlı otel restourantından daha pahalı olmasını beklemezdim çünkü

Yorumlar kapatıldı.