PALMARİNA BODRUM’DA BAYRAM VAR!

Sirk ve ışık gösterileri, şovlar ve kortejlerle karnaval gibi bir bayram Palmarina Bodrum’da Palmarina Bodrum’da Bayram Var!

Dünyanın en iyi marinalarından biri olan Palmarina Bodrum, Ramazan Bayramı için misafirlerine dopdolu bir program hazırladı. 24-27 Haziran tarihleri arasında Palmarina Bodrum’da dünyaca ünlü sirk grubu Mongolian Circus gösterisi ve farklı sirk gösterileri, dans gösterileri, müzikli ve ışıklı şovlar sergilenecek

Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Palmarina Bodrum, misafirleri için karnaval havasında geçecek bir bayram programı hazırladı. 24-27 Haziran tarihleri arasındaki Palmarina Bodrum’un Ramazan Bayramı programında her gün ayrı bir gösteri ayrı bir şov bulunuyor.

Dünyaca ünlü Moğol Sirki’nden unutulmaz bir şov

Dünyada sirk sanatlarında ilk üçte yer alan dünyaca ünlü sirk gösterileri grubu Mongolian Circus, seyrine doyulmaz bir gösteri sunacak. 14 kişilik kadın ve erkek sanatçılardan oluşan grup zorluk derecesi çok yüksek şovlar sergileyecek. Moğolistanlı sirk grubu içerisinde denge konusunda uzman akrobatlar ve lastik kızların yanında dünyada nadir olarak yapılan performanslardan biri olan, demir çubuğu dişleriyle tutunarak performans yapan sanatçıları yer alıyor. Mongolian Circus gösterisi saat 25 Haziran Pazar akşamı saat 21.00’de başlayacak.

The Dream Engine’den rüya gibi bir gece

Dünyanın en büyük stadyumlarında gösteriler sunan, Cirque du Soleil performansları bulunan, İngiltere, Japonya, İspanya gibi pek çok ülke gezmiş ‘The Dream Engine’ Palmarina Bodrum’da izlemeye doyulmaz bir şov sunacak. Müziği, ışığı ve teknolojiyi şiirsel dans figürleriyle birleştiren The Dram Engine performansında sanatçı adeta havada ışıkla birlikte süzülecek. The Dream Engine’in performansları; 24 Haziran Cumartesi saat 21.15 ve 22.15’te ve 25 Haziran Pazar günü ise saat 21.40 – 22.30 ve 23.45 ‘te sergilenecek.

Fire Of Soul’da sanatçı ateşle oynayacak

Bayramın ilk günü Palmarina Bodrum’da düzenlenecek olan Fire Of Soul (Ruhun Ateşi) gösterisi ile yürekler ağızlara gelecek. Gösteride kadın sanatçı ellerinde tuttuğu sopalardaki yanan ateşlerle figürler sergileyecek. Heyecan, estetik ve sanatı bir arada barındıran gösteri; 24 Haziran Cumartesi ve 26 Haziran Pazartesi günü akşamı saat 21.00’den sonra marinada gezici olarak sergilenecek.

Çocuklara sirk atölyesi büyüklere ışıklı gösteriler

25 Haziran Pazar günü saat 19.30 ve 20.10’da Palmarina Bodrum’da çocuklar için sirk atölyesi düzenlenecek. Atölyede sirk sanatçıları çocuklara çeşitli numaralar öğretecek. Aynı gün saat 21.30’dan sonra ise, parlak led ışıklı kostümleriyle, jonklör ve akrobatlarla birlikte müzikli ‘Lumen Işıklı Silüetler Korteji’ marinada gezici olarak gösteri sunacak.

Bir başka gezici sirk korteji Tea Party; küre çevirme şovlarıyla, tek tekerlekli bisikletlerle, jonklörlerle ve tahta bacaklarla Palmarina Bodrum’da dolaşarak çeşitli şovlar sergileyecek. Tea Party yürüyüşleri 26 Haziran Pazartesi günü saat 19.00’da ve 20.00’de düzenlenecek.

Arriva Show’la dünya dansları

Palmarina Bodrum’da 27 Haziran akşamı saat 21.00’de Arriva Show sergilenecek. Şov’da profesyonel 14 Rus dansçı sahneye çıkacak. Sanatçılar rengarenk kostümleri ile ‘Haydi parti zamanı!’ dedirtecek dans performansları sergileyecek. Modern ve klasik dansları birbirleriyle harmanlayan dans grubu dünya danslarından seçkiler sunacak.

Bayram’la birlikte yazın en renkli pazarı da kuruluyor

Bodrum’un yaşam merkezi olmaya aday Palmarina Bodrum, 2017 yaz sezonunun en renkli pazarını kuruyor. Palmarina Bodrum’da 23-27 Haziran 2017 tarihleri arasında kurulu olacak ‘The Palm Bazaar’da; mayodan, havluya, aksesuardan, terliğe kadar tasarım markaların ürünleri yer alacak.

Palmarina Bodrum

Tel: +90 252 311 06 00/06 11

E-posta: marina@palmarina.com.tr

Adres: Merkez Mah. Çökertme Cad. Yalıkavak – Bodrum / MUĞLA – Turkey

Koordinatlar : 37° 6’27.69″N – 27°16’58.70″E

Telsiz frekansı: VHF 72