EğlenceMekanlar

YALIKAVAK’DA EĞLENCE VE LEZZETİN YENİ ADRESİ: ZİYADE FASIL

Ziyade Fasıl Yalıkavak’ta Eğlence Ve Lezzete Doyuracak!

2022 yılı yaz sezonuna yeniliklerle giren D’Plaj Residans, bünyesine kattığı ünlü şef Özlem Mekik’in mekânı Ziyade Fasıl ile Yalıkavak’ta eğlence ve lezzetin doruklarını yaşatıyor. Geleneksel fasıl anlayışını modern ve eğlenceli bir tarz ile harmanlayarak sunan Ziyade Fasıl, birbirinden enfes lezzetleri, göz kamaştıran sahne ve DJ performansıyla Bodrum’a yeni bir soluk getiriyor. Özlem Mekik’in dillere destan tadım menüsüyle D’Plaj Residans’ta hizmet veren Ziyade Fasıl’da lezzetiyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakan mezeler, salatalar, ara sıcaklar ve ana yemekler sunuluyor.

Ziyade Fasıl, Enerjik canlı fasıl programı, göz kamaştıran şovları ve eğlence dolu DJ performansları ile Bodrum’da eğlence tutkunlarının adresi oluyor. Muhteşem ambiyansıyla misafirlerine benzersiz akşam vaad eden Ziyade Fasıl, unutulmayacak lezzetleri ile hem göze hem de damağa hitap ediyor.

İşletmeci şef Özlem Mekik’in yaratıcı ve özgün tatlarının bulunduğu lezzetleriyle misafirlerine adeta bir ziyafet yaşatan dünyada kör tadım yapan 3 kadın şeften biri olan Özlem Mekik, menüsünde koşulsuz lezzet odaklı yaklaşımından ödün vermeden benzersiz seçenekleri ve sunumları ile bambaşka bir lezzet deneyimi vaad ediyor. Ekşi Elmalı Kabak Sızma, Baron, İstanbul Usulü Kokoreç, Balık çorbası ve Tahinli Pancar Tatlısı, menüde öne çıkan lezzetlerin başında geliyor.

Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda hizmet veren D’Plaj Residans’ta lezzet ve eğlencenin yeni adresi olan Ziyade Fasıl, 18 yıl önce başlattığı yeni nesil meyhane kavramıyla yine 18 yıldır aynı ekip ile üst düzey hizmet vermeye devam ediyor.