MekanlarRestoran

BODRUM BAA BAHÇE’DE BULUŞTU

Bodrum’a Kule, Mandalin ve Pala gibi marka olan mekanları Bodrum’a kazandıran, Atilla Serttaş’ın Bitez’deki yeni mekanı “Baa Bahçe” çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.

 

Bitez’deki mekanın açılışında Atilla Serttaş davetlilerle yakından ilgilendi, sohbet etti. Serttaş “Baa Bahçe” ismini de ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın fikri olduğunu söyledi.

Atilla Serttaş ve Vedat Atlı tarafından hizmete açılan “Baa Bahçe” adlı Bodrum’un yeni mekanı, oldukça geniş bir arazi üzerinde asırlık ağaçların altında hizmet verecek. Her detayın düşünüldüğü mekan; çocuklu aileler ve büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapacak. “Baa Bahçe” nin açılışına, Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, BESİAD Başkanı Uğur İlhami Özden ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışa kırmızı beyaz klasik otomobili ile gelen Bodrum belediye Başkanı Mehmet Kocadon; Atilla Serttaş’ın; konusunda her zaman her şeyin en iyisini yaptığını ifade ederken, BODTO Başkanı Mahmut Kocadon ise Atilla Serttaş’ın  Bodrum’da açtığı her mekanın marka olduğunu söyledi.

Atilla Serttaş;  “Uzun yıllardır, Bodrum’da yiyecek içecek sektöründe hizmet veriyoruz. Özellikle 12 ay açık olan işletmeler kurmaya çalışıyorum” dedi.
Serttaş, mekanın adının da, Cem Yılmaz’ın fikri olduğunu söyledi.