SHAKE SHACK’den “SMOKESHACK”

Cheeseburger üzerine fümelenmiş dana bacon kaplı, baharat ve kıyılmış hafif acı kiraz biberli lezzet

Dünyanın en lezzetli hamburgerini “yolüstü hamburgercisi” konsepti ile Türkiye’ye getiren Shake Shack doğal ve leziz tadlarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

%100 angus etinden üretilen cheeseburger üzerine fümelenmiş dana bacon kaplı, baharat ve kıyılmış hafif acı kiraz biberli Smokeburger, Shack Shake’lerde lezzet tutkunlarınının beğenisine sunuluyor.

Single, double, triple seçenekleriyle SmokeShack lezzetini üçe katlayın.

www.shakeshack.com

New York’un efsane lezzetleri İstanbul’da…

%100 Angus dana etinden yaptığı hamburgerlerle 2004‘te New York’ta başladığı hikayesine İstanbul’da devam eden Shake Shack, gurme hamburgerlerin İstanbullular tarafından da sevilmesiyle beraber, kısa zamanda 3 mağazaya ulaştı. Lezzetli hamburgerlerinin yanı sıra hot dog ve custard’larıyla da ünlü Shake Shack restoranlarında, klasik tatların dışında İstanbul’a özgü seçeneklere de yer veriliyor. Et yemeyenler için vejeteryan hamburgerine de yer verilen menüde, yemek sonrası vanilyalı ve çikolatalı yoğun Shack dondurmasından taze olarak hazırlanan lezzetli concrete’lerden mutlaka denemelisiniz.

ABD’li yatırımcı Danny Meyer’in kurduğu Shake Shack, ilk olarak 2004 yılında New York’taki Madison Square Park’ta doğdu. Marka, ilk mağazasını Mayıs 2013’te İstinyePark AVM’de açtı. Bunu Mart 2014’te Acıbadem Akasya AVM mağazası izledi. 2017 Eylül ayında ise Vadi İstanbul mağazasını açtı.

Restoranlar:

SHAKE SHACK İSTİNYEPARK AVM            No: R202–R203 İstinye                                            0212 345 5184

SHAKE SHACK AKASYA AVM                        1. Bodrum Kat, No: 71 Acıbadem                          0216 510 5448

SHAKE SHACK VADİ İSTANBUL AVM       2.Kat, Sarıyer                                                             0212 803 47 16