Tatil-KonaklamaTurizm

NİKKİ BEACH RESORT & SPA ESMA SULTAN YALISI’NDA TANITILDI

Nikki Beach Worldwide, Bodrum Torba’da yeni açtığı otelin tanıtım partisini Esma Sultan Yalısı’nda seçkin davetlilerini ağırlayarak gerçekleştirdi.

Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nda saat 20.00 başlayan partiye, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın eşi Sema Doğan, Aydın Doğan Vakfı ve Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner ile eşi Osman Boyner, ADV Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı ile eşi Ali Sabancı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı ile eşi Ahmet Faralyalı, iş ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Konuklar, üst katta Nikki Beach’in fotoğraflarından hazırlanmış beyaz bir tünelden geçerek davet alanına girdi. Davetin başında misafirlere Nikki Beach Bodrum’un bir videosu ile yeni otel binası tanıtıldı. 

NIKKI BEACH WORLDWIDE…

Girişimci Jack Pendrod tarafından 1998 yılında dünyaya takdim edilen Nikki Beach markası müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat unsurlarını tek bir bünyede toplayan ilk ve orijinal lüks plaj kulübü konsepti. Günümüzde Nikki Beach konsepti uluslararası mekanlarının ötesine geçerek, bünyesinde plaj kulübü bölümü; otel ve dinlenme tesisleri bölümü; life style bölümü; özel etkinlikler bölümü ve Nikki Cares adında kar amacı gütmeyen hayır kurumu bölümünü barındıran küresel ve çok yönlü bir yaşam tarzı ve ağırlama markası haline geldi.