MANDARIN ORIENTAL, BODRUM TÜM DUYULARA HİTAP EDECEK BİR BALAYI DENEYİMİ SUNUYOR

Bodrum Yarımadası’nın gözde noktalarından biri olan Cennet Koyu’nun huzurlu atmosferinde, güneşin sonsuz enerjisi ve dalgaların huzur veren sesiyle yeni hayatınıza mükemmel bir başlangıç yapmak ister misiniz? Mandarin Oriental, Bodrum; Ege Denizi’nin tüm romantizmini ve rahatlatıcı etkisini bünyesinde barındıran size özel plajları ve balayı süitleriyle hafızalara kazınacak bir balayı vaat ediyor.

Ege’nin gözbebeği Bodrum’da 2014 yılından bu yana hizmet veren Mandarin Oriental, Bodrum yeni evli çiftler için hazırlanan özel balayı paketiyle de lüks ve konforun yanı sıra, unutulmayacak bir balayı deneyimi sunuyor. Minimum dört gece konaklamalı balayı paketinde Sofra Restaurant’ta çiftlere özel günlük kahvaltı servisi, özel yat ile günbatımı gezisi ve herhangi bir restoranda, kendi süitinizde ya da tercihe göre plajda şampanya veya premium şarap eşliğinde romantik akşam yemeklerinin yanı sıra, Mercedes-Benz E-Class araç eşliğinde hava alanı transferi, İstanbul bağlantılı uçuşlarda karşılama ve ağırlama hizmetiyle hayatınızın en önemli tatilini bir keyif şölenine dönüştürüyor.

Tüm düğün yorgunluğunu geride bırakacak dört dörtlük bir hizmet de bu balayı paketinin içinde yer alıyor. Balayı çiftleri için özel hazırlanan Spa Günü; Oriental Essence, Aroma Therapy, Eastern Therapeutic arasından seçilen 80 dakikalık masaj keyfi; Spa Cabana’da gerçekleşen 5 Element çift danışmanlığı ve yeni evlilere özel Perfect Partners hediye paketiyle şehir hayatından uzaklaşarak eşinizle birlikte kendinizi Ege’nin doğal güzelliğine bırakmanızı sağlıyor.

Balayı çiftlerine özel ilk defa 2018’de hizmet vermeye başlayacak olan yeni balayı süiti Begonvil Suit ise, Mandarin Oriental, Bodrum’un en uç noktasında oldukça sessiz bir konumda yer alıyor. 95 m2 büyüklüğündeki tek odalı, deniz manzaralı bu süitin kendine özel bir de havuzu bulunuyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’da geçirilecek unutulmaz bir balayı hakkında daha detaylı bilgi almak ve paketleri öğrenmek için +90 252 311 28 88 telefondan iletişime geçebilirsiniz.