EğlenceMekanlar

NİKKİ BEACH CLUB’ TA MUHTEŞEM FİNAL

MUHTEŞEM SEZON KAPANIŞI

Bodrum’da iki  ay önce açılan ve turizm merkezlerinin dünyaca ünlü eğlence markası  Nikki Beach Club sezonun finalini ünlü modacı Cihan Nacar’ın 2017 yaz kreasyonunun  tanıtıldığı, defile ile sona erdi. Final günü yaklaşık 7 saat süren eğlencelerde müzik ve görsel şovlar görülmeye değerdi.

Torba cennet koyda iki  ay önce açılışı yapılan Nikki Beach Club’ ta bugün sezonun finali yapıldı. Dünyadaki tüm Nikki Beach Club’larda “Kadınlar Ne İsterse” konsepti ile düzenlenen gün,  26 yaşındaki Suay Doğanay ‘ın elektro gitarı ve Hande Yener’in oğlu Çağan Kulaçoğlu ‘nun DJ liğini yaptığı  muhteşem müziklerle beach club’ı  dolduran tatilcileri coşturdu.

ÜNLÜ MODACI ‘NIN DEFİLESİ NEFESLERİ KESTİ

DEFİLE YÜREKLERİ HOPLATTI

Tatilciler arasında Alman, Hollandalı Belçikalı turistlerinde bulunduğu beach clubta yaklaşık 7  saat süren görsel şovlar ve müziklerin ardından ünlü modacı  Cihan Nacar’ ın düzenlediği ve 6 Rus mankenin 2017 yaz kreasyonunun tanıttığı mayo ve bikini defilesi finale damgasını vurdu. Kızıldereli seksi modellerin dans ettiği defile arasında kıyafetleri sunan Rus modellerin seksi giysileri dikkat çekti. İki ay içerisinde 35 ülkeden  yaklaşık 25 bin konuğun tatil yaptığı belirtildi.

DÜNYA’NIN EĞLENCESİNİ TÜRKİYE’YE GETİRDİ

Nikki Beach Club genel müdürü Murat Deniz “Dünyaca ünlü eğlence markasını konaklama sektörü ile birlikte Bodrum’ a getirmekten gurur duyuyoruz. Dünyanın her noktasındaki Nikki Beach ‘lerde ne varsa Bodrum’da bu yıl daha fazlası vardı. Bu nedenle eğlence merkezimiz büyük ilgi odağı oldu. Final günü ise yine muhteşem bir performans ile sezonu kapatıyoruz” dedi.