EtkinliklerSpor

NIKEWOMEN VICTORY TOUR

“NIKEWOMEN VICTORY TOUR”

ISTANBUL KADIN KOŞUSU ROTASI AÇIKLANDI, BAĞDAT CADDESİ’NDE BİNLERCE KADIN KOŞACAK

Kadınları spor yapmaya teşvik etmek için düzenlediği sıra dışı etkinlik serisiyle geçtiğimiz yıl dünya çapında 200.000’den fazla kadını harekete geçiren Nike’ın, 5 Haziran 2016 Pazar saat 9:34’te Caddebostan’da gerçekleştireceği 5K ve 10K’lık “NikeWomen Victory Tour” koşusunda binlerce kadın Bağdat Caddesi’nde koşacak.

Bostancı Sahili’ndeki toplanma alanında başlayıp, Bağdat Caddesi boyunca devam edecek NikeWomen Victory Tour İstanbul’da katılımcılar hedeflerine göre 5km veya 10km parkularında koşabilecek.
Nike, heyecan verici bir spor deneyimi yaşatacağı “NikeWomen Victory Tour” Istanbul kadın koşusunda kadınların en iyi performansı göstermeleri için farklı koşu ürünleri de sunuyor. Yenilikçi teknolojiler sunan bu ürünlere nike.com’dan ve Nike mağazalarından satın alınabiliyor.

Yarışa kadarki süreçte katılımcıları hedeflerine ulaşmaları için desteklemeyi amaçlayan Nike, Nike+ Run Club hazırlık koşuları ve Nike+ Training Club egzersiz antrenmanlarının yanı sıra kadınları motive edecek eğlenceli etkinliklere de davet ediyor. nike.com/istanbul adresinden takip edilebilen bu etkinliklerin yanı sıra katılımcıların kendi egzersiz programını da oluşturmaları mümkün. Tüm bu hazırlık antrenmanları Nike’ın uzman antrenörleri ve koşu koçlarının önderliğinde ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.
İstanbul’un yanı sıra aralarında Rio de Janeiro, Şangay and Los Angeles gibi şehirlerin de bulunduğu NikeWomen Victory Tour, dünyanın en geniş kadın etkinlik serisi olma özelliğini taşıyor.
www.nike.com/istanbul