Güncel

TÜRSAB’DAN BAŞKAN KOCADON’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

TÜRSAB, BAŞKAN KOCADON’A TURİZME VERDİĞİ DESTEKLER İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek yaklaşan yaz sezonunu değerlendirdi.

Bodrum Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete TÜRSAB Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Sevinç Gökbel ile aynı zamanda Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı da olan TÜRSAB Bodrum üyesi Gündüz Nalbantoğlu ve TÜRSAB Bodrum üyeleri katıldı.

2016 yılı turizm sezonuna girerken yapılacak çalışmalarla ilgili Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da görüşünü almak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden Sevinç Gökbel, “Bugünkü ziyaretimizde 2016 yılı turizm sezonu öncesi Belediye Başkanımıza taleplerimizi, sorunlarımızı ilettik ve birlikte değerlendirmelerde bulunduk. Bodrum için neler yapmalıyız konularında karşılıklı görüşlerimizi paylaştık. Bodrum’un sadece tarihi ve kültürel anlamda değil, sportif anlamda da çok aktif bir turizm kenti olması için belediye başkanımızın ciddi çalışmaları var. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında Bodrum için yapılan yoğun tanıtım çalışmaları için TÜRSAB olarak Başkan Kocadon’a teşekkür ederiz.” dedi.

Bodrum’da yaz sezonunu iyi geçirebilmek için tüm kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının işbirliği içinde olması gerektiğini belirten Başkan Mehmet Kocadon ise TÜRSAB Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu’na sezon öncesi yaptıkları bu anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti.  Başkan Kocadon ayrıca Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) olarak Bodrum tanıtım çalışmalarını daha da hızlandıracaklarına vurgu yaprak çalışmalar sırasında ise her zaman hem kurumlar hem STK’lar ile fikir alışverişi içinde olduklarını kaydetti.

TÜRSAB Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Sevinç Gökbel ziyaret sonunda, Bodrum turizmi için yapmış olduğu çalışmalardan ve turizme sunduğu desteklerden ötürü, üzerine Atatürk figürü işlenmiş teşekkür plaketini Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon’a takdim etti.