MİLTA BODRUM MARİNA’DA BOWLING HEYECANI

Milta Bodrum Marina 2016 Yılı Bowling Turnuvası bu yıl Aytemiz Petrol A.Ş. ana sponsorluğunda 15 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirildi. Sekiz senedir düzenlenerek geleneksel hale gelen turnuva sezon öncesi çalışanların birlik ve beraberlik içerisinde keyifli zamanlar geçilmesine olanak sağlıyor.

Turnuvaya bu sene Doğan Holding Mali İşler Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Milta Turizm İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cem Kölemenoğlu ve Direktörlerimizden Galip Yılmaz Beyler de katılarak takımların kıyasıya mücadelelerine ortak oldular.

Teknik, Liman, Satın Alma, Dostluk, Mali İşler, Güvenlik, Önbüro ve Temizlik takımlarının 8’er kişilik ekiplerle katıldığı turnuva iki tur olarak düzenlendi. Gecede ilk üçe giren takımlara ve sayı rekortmenlerine kupaları ve hediyeleri törenle dağıtıldı. Madalyalar turnuvaya katılan tüm takımlara takdim edildi.

DERECELER:
1.ci olan Takım SATINALMA
2.ci olan Takım MALİ İŞLER
3.cü olan Takım TEKNİK
Bayanlar Sayı Rekortmeni Sn. Dila BOZASLAN
Erkekler Sayı Rekortmeni Sn. Mehmet Ali DOYGUN

Her geçen sene daha çok benimsenen ve personelin dostluk, dayanışma ve beraberliğini güçlendiren turnuvada çalışanlar, aile ve yakınlarıyla bu eğlenceyi paylaşma şansı buldu.

Aytemiz Petrol A.Ş. ana sponsorluğunda gerçekleşen Milta Bodrum Marina Bowling Turnuvası’nın önümüzdeki yıllarda da aynı heyecan ile devam etmesi planlanıyor.