JUMEIRAH BODRUM PALACE YAZ SEZONUNU AÇIYOR

Zeytinlikahve Mevkii’nin sıra dışı doğal güzelliği içinde yer alan Jumeirah Bodrum Palace yaz sezonunu açıyor

Eşsiz güzellikteki Bodrum kıyısı üzerinde konumlanan Jumeirah Bodrum Palace, yaz sezonunun başlamasına kısa bir süre kala acenteleri ağırladı. Bodrum’un muhteşem doğasında konumlanan otelin Ege Denizi’ni kucaklayan manzarasında, Al Nafoorah Restoranda Şef Deniz Katrancı’nın spesiyel lezzetleri ile ağırlanan misafirler Jumeirah Bodrum Palace’ın Genel Müdürü Zeynep İncekara tarafından karşılandı.

Jumeirah Bodrum Palace, 1 Mayıs 2016 tarihinden itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayacak.
Jumeirah Grubu Hakkında:

Dubai Holding’in bir parçası olan lüks otel firması Jumeirah Grubu, amiral gemisi niteliğindeki Burj Al Arab dahil olmak üzere birinci sınıf oteller ve tatil yerleri portföyünü işletir. Jumeirah Hotels & Resorts, Orta Asya’da Dubai, Abu Dabi ve Kuveyt, Avrupa’da Bakü, Frankfurt, İstanbul, Bodrum, Londra, Mayorka (İspanya)’nın yanı sıra Asya’da Maldivler ve Şangay’da bulunan tesisleri yönetir. Jumeirah Grubu aynı zamanda Dubai’de bulunan lüks konut markası Jumeirah LivingTM, çağdaş yaşam tarzını yansıtan otel markası VENU, zindelik markası Talise, Jumeirah restaurantları, Wild Wadi WaterparkTM, Emirates Konukseverlik Yönetimi Akademisi ve küresel sadakat programı olan SiriusTM’i de yönetir. Gelecekte yapılacak olan açılışlar arasında Çin, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Fas, Umman, Rusya ve BAE’de bulunan lüks ve yaşam tarzı otelleri yer alıyor.

BODRUM’ A DUBAİLİ TURİST YAĞACAK

Yönetim kurulu başkanlığını Dubai Başbakanı Şeyh Muhammed bin Raşid El Maktum’ un yaptığı ve dünyanın lüks otel zincirlerinden Jumeirah Group tarafından Bodrum’da geçtiğimiz yıl açılan Jumeirah Bodrum Palace turizm sezonu açılışını yeni genel müdür, yeni personel ve seyahat acenteleri temsilcilerinin katıldığı kokteyl ile yaptı. Yeni genel müdür Zeynep İncekara “Amacımız turizmde kalitenin yanında en iyi insan ilişkileri ve sıcaklığı ile hizmet vermek. Dünyanın dört bir yanından tesisimizde konaklayan turistlerin yanısıra bu yıl Dubai’de yapacağımız özel tanıtımlarla Bodrum ‘a turist getireceğiz” dedi.
Yönetim Kurulu Başkanlığını Dubai Başbakanı Şeyh Muhammed bin Raşid El Maktum’ un yaptığı ve dünyanın lüks otel zincirlerinden Jumeirah Group tarafından Bodrum’da açılan Jumeirah Bodrum Palace ‘da yeni göreve başlayan İncekara; turizm sezonunu ilçedeki seyahat acenteleri ve tur operatörleri ve otel yöneticilerinin katıldığı kokteyl ile açılışı yaptı.
9 yaşında Türkiye’den ayrılıp Avustralya’ya yerleştikten sonra Çırağan sarayı, Posaidon Sultan Ahmet ve For Season oteller zincirlerinin farklı ülkelerdeki tesislerinde üst düzey yöneticilik yapan ve 36 yıldır turizmin içinde olan İncekara, Al Nafoorah Restoranda yaptığı açılış konuşmasında hedeflerinin Bodrum’da yılın 12 ayı açık bir tesis olmak olduğunu belirterek “Amacımız turizmde kalitenin yanında en iyi insan ilişkileri ve sıcaklığı ile hizmet vermek. Dünyanın dört bir yanından tesisimizde konaklayan turistlerin yanısıra bu yıl Dubai’de yapacağımız özel tanıtımlarla Bodrum’a turist getireceğiz. Bir Türk hava yolu şirketinin Bodrum –Dubai arasına koyacağı seferler Dubaili turistin Bodrum’ a olan ilgisini arttıracağından eminim. Başta Körfez ülkeleri olmak üzere Rusya, BDT, Avrupa ülkelerinden rezervasyon almaya başladık. Özellikle uzun dönemli villalarımız çok rağbet görüyor. Kazakistan, Azerbaycan, Rusya, Özbekistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan’dan yoğun talep var” dedi,.

70 YÜZME HAVUZU VAR.

Turistik tesis Bodrum merkeze yaklaşık 10 dakika uzaklıkta ve Bodrum Havalimanına ise 20 dakika uzaklıktadır. 80 Deluxe ve suit, 54 villa tipi ve bir adet 6 odalı kendine özel hem 2 adet açık biri tatlı, diğeri tuzlu su olan; hem de kapalı havuzu olan içinde hamamı ve saunası içeren özel villalar ile 110.000 m2‘lik bir alan üzerine kurulmuş tesiste çeşitli restoranlar, barlar, 12 odalı bir Talise Spa, mağazalar ve çoğu özel villalara tahsis edilmiş yetmişin üzerinde yüzme havuzu yer alıyor. Konaklayanlar Ege kıyısında dinlenmenin yanı sıra paraşüt ile yelken, rüzgar sörfü, su kayağı, balıkçılık, yelken ve dalış gibi faaliyetlerden de faydalanabiliyor.